Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13éves lány vagyok. Volt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blansszesz kérdése:

13éves lány vagyok. Volt egy 15éves barátom. Elég húzós kapcsolatunk volt.1honapja rá írtam h van e még esélyem. Mondta h inkább hagyjuk, aztán 1hét múlva küldött egy szerelmes zenét. Gimibe megy messzire. Hogy beszéljek vele és mit mondjak?

Figyelt kérdés
2hónapig jártunk, aztán 6hónap szünet... De én szeretném folytatni vele. De hogy csináljam?

#Tinisze
2015. júl. 22. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Néha jó belelátni, hogy milyen nyomorult és egészségtelen kapcsolatokat hoznak létre a mai tinik. 2 hónapig járnak, az is csak szenvedés, aztán következik egy háromszor annyi ideig tartó szenvedés, és most inkább a régi szenvedést szeretné, de azt sem tudja mit kéne mondania, mert ennyire önállótlan. 13 éves vagy, bszki, nézzél cartoon networkot és készülj matekra, ne ezen görcsölj.
2015. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek az előzővel.

Az a baj hogy a mai fiatalok 12-13 évesek azokat a dolgokat akkarják csinálni amit a 16-18 évesek mer hogy "menő" leszel de kicsit se sőt... .

2015. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!