Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy pasi kicsit is tetszik és elkezdek beszélgetni vele egy idő úgy érzem, hogy bele estem aztán egy kis idő után bele esek egy másikba és az előzőt pedig el is felejtem. Miért? Mi a fene baj van az agyamal?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom lehet azért, mert ennyire válogatós vagyok? :/ Pedig komoly és hosszú távú kapcsolatot szeretnék. Mi a baj velem? Miért csinálom ezt? :/

 A válaszokat előre is köszönöm. 

Egy 17 éves tanácstalan Lány... :/



A helyes írásért bocsánat diszlexiás vagyok. Figyelek rá de ennek ellenére mindig marad benne kevés hiba. Sajnálom. :/ 



#szerelem #pasi #fellángolás.
2013. máj. 13. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez természetes. Valakiknél. Én férfiként vagyok így, hogy hol ez ,hol az tetszik. Mindig az aktuális tetszi ka legjobban, a többi meg olyankor háttérbe szorul. Mindig jön egy jobb, érdekesebb, és akkor az előző már nem izgat annyira. Szerintem te is poligám tipus vagy. Kalandor ,csak magadnak sem mered beismerni. Társadalom elítéli, mert prűd alapvetően, de ma már az emberek vetkőzik ezt a rossz tradíciót lefele, egyre több ,aki mer szabadabb lenni. Nincs ezzel semmi gond. Vállald önmagad, és adj élvezetet annak, akit épp megkívánsz. mindneki jól fog járni. Te is, meg a férfiak is habzsolni fogjuk a kéjmámort! Harjár :)
2013. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kacsacsoruemlos ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak fiúba. szerintem ez tök jó, nem akadsz fenn senkin, ha nem jön össze esetleg.
2013. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem csak én viszont szeretnék normális kapcsolatot..
2013. máj. 13. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!