Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vágy vagy csak fellángolás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágy vagy csak fellángolás? Párkapcsolatban élek, mégis tetszik egy 3. fél.

Figyelt kérdés

Egy egyetemi szaktársammal egy ideje beszélgetünk elég tartalmasan, szinte naponta. És már két alkalommal álmodtam vele, hogy együtt töltünk időt és csókolózunk.

Szeretem a páromat tiszta szívből!, de nem tudom miért érzem a vágyat vagy fellángolást? Melyik lehet vajon?

Eszemben sincs megcsalni! Mielőtt még ez a vád érne...


2012. máj. 31. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Erre szokták azt mondani, hogy nézegetheted az étlapot, de enni otthon fogsz! :)))

Szerintem ez még belefér, sokszor jót is tesz a szexuális életnek egy kis ártatlan fantáziálgatás........

2012. máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de a beszélgetést is annyira élvezem... jólesik... és alig várom már h keressen beszélgetni....
2012. máj. 31. 13:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak vádolni,de vigyázz a megcsalással,nehogy ez legyen a pasiból\csajból: [link]
2012. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
most egy ringyó vok? :O
2012. máj. 31. 16:18
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
szerintem most hagyd abba még nem történik semmi! kerüld és próbáld leküzdeni a vágyat hogy találkozzatok. ez az egyetlen amit tehetsz, mert jobban bele fogsz bonyolódni
2012. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha én szeretek valakit,nem álmodozom másról.De ez csak lehet nálam van így.Fiatal vagy még,nem hiszem hogy ennél a pasinál ragadsz le örökre.
2012. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem álmodozom úgy én sem, csak jól esik vele beszélgetni.

álmaimat meg nem tudom befolyásolni...

2012. jún. 4. 21:16
 8/12 anonim ***** válasza:

A lábtörlős újra támad! :DDD Már a harmadik kérdésnél látom a linket, és még mielőtt megnyitnám, már tudom, hogy mit fog ábrázolni a kép.


-----


Az 5. válaszoló jól összefoglalta, amit mondtam volna, hiszen én meg vagyok győződve arról, hogy a párkapcsolatom nagyon jó, senkivel nem lehetne jobb és ezt nem is kockáztatnám senkiért - magamat is elárulnám vele... csakhogy nem mindenkinél van ez így, és itt jön képbe, amit egy másik válaszló írt: sok más fiú lehet még az életedben, és ezt továbbgondolva lehet, hogy más fiúval jobban is járnál, mint a pároddal.


Ha én lennék ilyen helyzetben... nem, én nem lennék ilyen helyzetben, mert még az icipici csírájában elfolytottam volna ezt a vonzalmat, hisz beszélgetni senkivel nem kötelező, ha azt érzem, hogy ezzel ártok a párkapcsolatomnak - márpedig, ha másról fantáziálok, akkor azzal ártok neki akkor is, ha a párom nem tudja meg.


Nos mindegy, neked kell látni mi fontosabb: a párod, akit tiszta szívből szeretsz, vagy a srác, akivel jól elbeszélgetsz, és nyilvánvalóan vonzódsz is hozzá. Ezt csak te láthatod át.

2012. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

"a beszélgetést is annyira élvezem"

Na ez az út vezet a megcsaláshoz!!!


Amúgy magadat is csak ámítod, hogy nem akarod megcsalni a párodat,

és innen a gyíkról vársz elvi támogatást hozzá.


Amúgy nagyon egyszerű a teszt:

Meséld el a párodnak úgy, ahogyan ide is leírtad.


Remélem akkor is ilyen megértő leszel, ha majd a pasid kezd el fantáziálni más lányokról...

2012. jún. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell ennél jobban belebonyolódni, mert a végén bele fogsz képzelni ebbe a fiúba számodra vonzó tulajdonságokat. Ne keresd a társaságát és koncentrálj a mostani párkapcsolatodra. Egy s.ggel két lovat még mindig nem lehet megülni.
2012. jún. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!