Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta költözzek ide,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta költözzek ide, napi 3orat fog gepezni. Erre kb velem se van mer egesz nap képezik. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Aztán nem csak gepezik,folyton anyuci.hol van anyu, megmondalak anyunak,reggel mi az elso anyu itt vagy..azt 18eves ember-.- en Meg 16vagyok .mar kényszerből lakom itt.amugy szeretem.de le se szar. Kb 2orankent jon ide hozzam 5percre de ág se ot perc mer mondom neki hogy maradjon meg mer ez keves kapcsolathoz akkor meg hogy mer fogom le.bezzeg ha elmegyek itthonról akkor igy hiányzol ugy hianyzol..
2015. júl. 23. 08:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akarsz egy olyan kapcsolatban élni, ahol a számítógép fontosabb nálad, de te tudod.
2015. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nincs hol lakni .muter kiment nemetbe.intezetet nem szeretnek
2015. júl. 23. 08:26
 3/14 anonim ***** válasza:
említetted már neki ezt a problémát?
2015. júl. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen.1-2napra velem volt az annyi..ugyanugy gepezik.epp most is.

Aludni se lehet tole ejjel alszik el aztán a szeretett anyja felkelt uvoltozve oyanert amit nem is mi csinaltunk..azt utana nem bírt visszaaludni es gephez ült.ez annyira nem suyos,elkezdett hangosan beszelgetni egyik szobabol a masikba kiabalt en meg mar napok ota nem aludtam ki magam ..mar enni se tudok mer a kialvatlansagtol szarul vagyok kb mint a masnapossag rosszabbik verzioja kiveve hanyas de emeyges hasmenes ugyanugy..

2015. júl. 23. 08:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke :( Rossz látni hogy az ilyen idióták vannak a legjobb helyzetben mindig. Én mit nem adnék ha a 16 éves barátnőm ideköltözhetne... vele lennék egész nap.
2015. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez a tipikusan csöbörből vödörbe eset.


Nagy hiba volt oda költözni, és még nagyobb hiba, hogy anyád engedte ezt. A legjobb az lenne ha kimennél anyád után. Mert így ez nem állapot. Mit csinálsz ha a srác megunja az állandó nyafogásodat, és egy nap eléd áll, hogy költözz el? Hova mész?

Nyilván te sem gondolkodtál amikor 16 évesen első szóra odaköltöztél. Ez van amikor gyerek dönt, nem méri fel a döntése súlyát.

2015. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan szerencsés mint ti :( bárcsak az én barátnőm lakna itt. egész nap vele lennék. rá se néznék a gépre. ez a gyerek egy idióta.
2015. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nekem baratnom lenne akkor is mindig vele lennék ha nem nálam lakna ez meg gépezik....


16/f

2015. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem volt mas választásom.. intézet vagy ez..az intézetbe lopnak es amugy is oda nem vihetem a tükrös szekrenxem.. cuccaim miatt ez..
2015. júl. 23. 09:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagyon nincs rendbe a srácmál.

én is sokat vagyok a gép előtt ,de ez már azért túlzás ,hogy a nőt ilyenkor háttérbe szorítja.

Én elfelejteném a gépet nagy ívbe.

Amúgy nem tudom ,hogy jó megoldás lenne-e ,mert elég kockázatos ,de ha nem tud változtatni akkor elköltözni máshova.

nincsenek rokonok ,vagy barátok? Biztos akadna valaki.

2015. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!