Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az a vágyam hogy Budapestre...

Az a vágyam hogy Budapestre költözzek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ahol lakom ott a munkahelyen is csak azok érvényesülnek, akiknek protekciójuk van. Budapesten is így működik? Habár félek is ettől, mert nem éppen vagyok valami talpraesett, csendes vagyok. Budapesten jobban akadna párkapcsolatom is?
2014. okt. 15. 15:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
Munkát bárki találhat Bp-en, de jobb helyekhez kapcsolat kell
2014. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Ki fia, lánya vagy? Korod, nemed, végzettséged?
2014. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 21 éves, és érettségim és egy szakmám van.
2014. okt. 15. 15:44
 4/16 anonim ***** válasza:
Pesten meg pláne!Én most költöztem haza onnan!Egy rakás szar!
2014. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Egy barátnőm Pécsen lakott (neki is egy érettségije és szakmája van), és amikor otthon volt, sose járt el sehova, nem építette a kapcsolatait, egész nap otthon ült. Nyáron Pestre költözött, és kinyílt számára a világ... sokkal aktívabb életet él, kapott munkát (jó, nem egy nagy was ist das a fizetése, de pályakezdőként ez nem is meglepő), illetve 2 hete láttam facebookon, hogy párkapcsolata is lett... mentálisan teljesen kinyitotta a barátnőmet az, hogy egy sokkal dinamikusabb, pörgősebb városba került :)
2014. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak magatol a Budapestre koltozestol ne varj csodat. Az nem ugy megy, hogy megvaltozik a lakcimkartyad es maris szakadnak rad a jobbnal jobb allasok. Ha van szakmad, es az pont kell Budapesten, akkor probalj szerencset, hajra.
2014. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De attól is tartok hogy ott is ugyanolyan egyedül érezném magam mint most.
2014. okt. 15. 15:54
 8/16 anonim válasza:
Költözz Pestre.
2014. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
31%

Nekem egy barátnőm költözött Bp-re.

Nem részletezem hova züllött le, csak nagyjából lepukkant 1 szobás albérlet, óriási kupi,kosz, igénytelen, mindenféle tróger haverok, és mint aki nem százas úgy viselkedik, tartozás a hitelek hátán...

Előtte teljesen normális életet élt, kisebb városban. Szóval ezt megmondani nem lehet,kinek így,kinek úgy jött be.

Az ismerősöm behülyült ,mintha ott most mindent megtehetne,mert ő pesti.

2014. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó bocs, de nem érdekel mi történt a barátnőddel. Nem a kérdéshez tartozik.
2014. okt. 15. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!