Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Ez normális Szerintetek?

Figyelt kérdés
Járok egy csajjal 2hete, jól kijövünk egymással. Ő fiatalabb 4évvel mint én, párszor lekéstük a buszt este ezért berágott az anyja ránk. Egy ideig nem jöhet ide a bnőm. Ma írtam neki hogy szabira küldtek de azért se kérdezné meg hogy megyek-e hozzájuk vagy vmi. Én dolgozol nyáron ő ráér minden nap. Ez a baj hogy hétköznap nemtudom menni mert 60km van köztünk én meg 4-5ig dolgozok. Ha tényleg szeret akkor nemtudom miért nem kérdez rá párszor h találkozunk-e.. Mindig én szoktam. Egyedül múlthéten jött hozzánk egyszer még az elején volt amikor nem Szólt bele az anyja később Mégegyszer, de akkor elszökött otthonról mert ugy volt h nem johet. Normális hogy pl most szombattól szerdáig nem láttam? Egyszer sem jött (Elvileg nem engedi neki az anyja max én mehetek)

2015. júl. 23. 12:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerdán mentünk le fürödni. Akkor rákérdezett hogy veszek-e ki szabit. Előtte nem
2015. júl. 23. 12:03
 2/4 anonim ***** válasza:

"Elvileg nem engedi neki az anyja max én mehetek"


Szerintem csak ez a probléma. Fél a szülőktől. Rád vár, hogy menj és egyértelműnek találja talán, hogyha te mész, akkor neked is kell szólni. Rád bízza mikor mész, mert nem tudja, hogy dolgozol.


Nem tudom mi lehet, de a szülők nagyon nyomnak a lapban.

2015. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah de 2napja reggeltől estig otthon segített mert ugye nem tudtam menni. Hátha megenyhül a muterja, mondta is hogy megoldja de időbe telik. Ugye most mehetek hozzájuk aztán beszélni akarnak velünk, gondolom ezt. Rájöttek a szülei hogy komolyan gondoljuk
2015. júl. 23. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a szülők sokszor elég szeszélyesek és féltik a lányukat. Nagyon kedvesnek kell lenni, hogy lássák a lányuk nem rossz kezekben van. Vannak időszakok, amit egy kapcsolatnak ki kell bírnia, még ha nem is a felek okozzák egymásnak a problémát. A külső problémákat is túl kell vészelni.


Én is átestem ezen a szülői vitán. Barátom anyukájának nem tetszett, hogy barátom egyre több időt tölt velem, szerinte én elvettem a fiát, vagyis mindennél fontosabb vagyok én. Fontosabb vagyok mint a szülői családja. Szerintem ez nem is probléma, hogy fontosabb vagyok, de mára már jóba vagyunk, elfogadott, csak túl kellett lendülni azon az időszakon és tűrni.


Ha visszaugatok, lehet még most sem bírna. :D

2015. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!