Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem hagy békén?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretném a tanácsotokat kérni. Szóval. 18 éves fiú vagyok. 16 éve a mamámmal élek. Az édesanyám és az apám nem nevel. ez most így lényegtelen. Tulajdonképpen az a problémám hogy a mamám még mindig úgy kezel mint egy 10 éves gyereket. Ha el szeretnék valahová menni kérdőre von hogy hová megyek. Ha azt mondom neki hogy leugrok futni akkor azt mondja hogy jön ő is mert milyen sok rossz lélek van a világban. Ha bármit írok a neten, keresek valamit, egyből jön a válasz: Kivel írsz? Hihetetlenül idegesítő. Ha még ezeket is túl lehet vészelni azt viszont már nem amit a barátnőm előtt művel. Ha pl gimiből együtt jövünk hozzánk haza, tanulni akkor mindig kérdőre von hogy miért hoztam már megint ide ezt a "r******t" Hiába mondom neki hogy ne beszéljen róla így, hiába mondom hogy fogadja el hogy van nekem. Egyszerűen mindig megaláz előtte vagy őt alázza meg. Szóval volt rá példa hogy gimi után tanulgatunk és közbe megálltunk egy kicsit csókolózni ő meg bejött és felteszi a kérdést: a szex is a tanuláshoz tartozik? A csókolózás mióta szex? Mivel 2 emeletes családi házunk van és szinte majdnem mindig én takarítok mert ő nem képes rá (Megértem mert már öreg) mindig azt szidja hogy mennyire rosszul csinálom. Soha sem képes normális ebédet csinálni sem. A múltkor azt találta ki hogy nem szeretném-e hogy ott aludjon velem egy ágyban. Egyáltalán nem vagyok már 3 éves gyerek hogy velem aludjon... Barátnőmmel a múlthéten filmeztünk. valami farkasemberes filmet néztünk, és azt mondja nekem hogy nem kéne ilyen filmet néznem mert régen féltem a farkasemberektől. Nagyon hálás vagyok neki hogy egyedül felnevelt de már nagyon elegem van belőle. Elköltözni még nem tudok, nincs rá elég pénzem még. Mit tudnék tenni hogy változzon meg? Még azt nem említettem hogy ha beszélek vele hogy 18 éves vagyok szeretnék egyedül lenni akkor azt mondja hogy én még milyen kicsi vagyok... Ha szólok valamit akkor még ő van felháborodva és 2-3 napig nem szól hozzám.

2015. júl. 24. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nehéz helyzet. Egyrészt érthető, hogy ő kicsiként kezel téged, ha már olyan régóta vele laksz, és a nagyik amúgy is mindig úgy kezelik az unokáikat, mintha még mindig kicsik lennének. Le kell vele ülnöd és megbeszélni, esetleg valakitől segítséget kérni, hogy hármasban üljetek le beszélgetni, hogy adjon neked szabad teret, ne lihegjen a nyakadban. Mert igenis jogod van egyedül lenni, a barátnőddel lenni anélkül, hogy beleszólna. Persze ameddig az ő házában élsz, úgyis az lesz, amit ő akar, de azért próbálj meg normálisan elbeszélgetni vele, reális érveket felhozni, hogy miért lenne jobb, ha kicsit békén hagyna. Gondolom a mamádnak is nagyon fontos vagy, és nem is veszi észre, hogy szinte megfojt ezzel a nagy gondoskodással. De azért remélem valahogy sikerül megbeszélnetek :)
2015. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is remélem hogy ha még egyszer nekifutok akkor meg tudom vele beszélni... Köszönöm a válaszodat. Megértem hogy kötődik hozzám, de én igazából a modorát sem nagyon bírom. Volt mikor együtt mentünk a városba a buszon és úgy ásít hogy a kezét nem rakja oda... Másokat kibeszél... Én is szeretem de kezdek undorodni is tőle a viselkedése miatt...
2015. júl. 24. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Elismerésem, én már megbolondultam volna..
2015. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én se messze állok tőle...
2015. júl. 24. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogyha megkérdezi kivel irsz mond azt neki hogy csak egy haverral beszélsz és ha megakarja nézni ki ne enged oda hanem szépen kivezeted az ajtón.

Ha meg azt mondja hogy jön ő is futni mond neki azt hogy:oké de lene maradj és fuss úgy mintha Chuck Norris menne utánad egy késsel és miután leráztad kifújod magad és kocogsz eggyet

2016. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!