Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csodalkozik azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csodalkozik azon, hogy ott hagytam a randin? Miert nem hagy beken meg ezutan se? Feljelentsem?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy sraccal. Aranyosnak es jofejnek tunt, akit egy ismerosom altal ismertem meg. Randit kert , en belementem, de ezt nagyon megbantam.

Talalkoztunk, majd leultunk egy kavezoba beszelgetni. Par perc alatt lementek az alap kerdesek, ami alatt tobbszor kihangsulyozta, hogy mennyire elegedett velem, es hogy mennyire orul, hogy nem egy egy "olyan novel"beszelget(bevallom oszinten mar ekkor kicsit furan neztem ra). Aztan egyszer csak szoba kerult a szulok es a lakas. Mint megtudtam egyutt el a szuleivel, kerdeztem, hogy kertes -e vagy nem stb(en is abban nottem fel). Igennel valaszolt.Majd erdekelt, hogy mit segit. Nem is tudom, hogy jott. Erre mondta, hogy nem szokott. Gondoltam akkor a haztartasban tevenykedik. Elkezdett rohogni, majd mondta, hogy dehogyis azt csinalja egy no. Aztan innentol kezdve jott a panaszkodas az egyetlen exerol, akit mar evek ota nem latott. Hogy vele egyutt elt, de a szemet no keptelen volt rendesen elvegezni a raharulo feladatokat, aztan vegen megcsalta, erre kopott egyet a foldre. Neztem ra, mint a hulye gyerek, hogy ez megis mi akar lenni... Majd felvazolta a no es a ferfi elmeleteket, vagy mar nem is tudom, errol miket dumalt. Vegul elegem lett, es megmondtam a szemebe, hogy nekem ebbol a randibol elegem van, faradt vagyok ehhez en mar es ott hagytam. Azota viszont folyamatosan zaklat!!! Mar letiltottam facebookrol, a telomrol, most a gmail-emet talalta meg, mar nem birom. Lehet egy szep este elvagja a torkom, ahogy haza fele megyek, vagy nem tudom. Mar kezdek felni. Most feljelentem vagy szolok a kozos ismerosunknek , hogy "beszelgessen el" vele. Nem tudom mi legyen...


2015. jún. 13. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különleges nincs ebben, minden második randim ilyen volt, míg meg nem találtam a férjem. Nem fog bántani, csak egy szánalmas idióta. Az ismerősöd elbeszélgethet vele, csak hogy tudja, nem vagy egyedül, ha ez téged megnyugtat, de teljesen felesleges. Az ilyen pasik nem lépnek, csak szimplán hülyék. Van belőlük bőven.
2015. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom, de szanalmas.

Mondjuk valamilyen szinten orulok, hogy mar most kimutatta a foga feherjet, mert tobb randira a vilagert sem mennek el vele.

Bolond kesz, mar ertem miert van egyedul.

2015. jún. 13. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát figyu, ha még pár napig zaklat, akkor szerintem tényleg szólj először a közös isminek, aztán ha az után is, akkor rendőr. Ez egy idióta, kezelésre szorul.
2015. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túlzottak a félelmeid, ne reagálj rá, majd lekopik.
2015. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
ha a hülyét ütik csak még hülyébb lesz tőle. Ne reagálj rá.
2015. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kábelbarát
2015. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hogy otthagytad.
2015. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!