Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tinilányok, ti mitől "olvadtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok, ti mitől "olvadtok el"?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok.



Normális válaszokat kérek, trollok kíméljenek



2015. júl. 24. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az időjárás bőven elég hozzá
2015. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondják, hogy gyönyörű a szemem csillogása, vagy ha őszintén rám mosolyognak (mondjuk ahhoz, hogy elolvadjak, kell lennie egy minimális vonzalomnak:D) vagy ha csak figyelmesek velem. Meg a homlokpuszi is észveszejtő. :D De ez csak az én véleményem. 15L
2015. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Ha eljön velem deszkázni*-*

És van 2 jegye egy Black Veil Brides koncertre (***-*** ohmyfuckingod)

15/L

2015. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nyakamba puszilnak. Ha utat törnek nekem egy koncerten az első pár sorba. Ha teljes szívből rám mosolyognak és figyelnek rám. Ha egymásnak dőlve olvasunk/játszunk (videojátékra gondolok).

Sok ilyen apró dolog van, amit imádnék, ha lenne pasim. :)

2015. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Egy helyes fiú mosolyától mindig *-*

Ha az állatokat nagyon szereti és a sajátjával is rendesen törődik az nagyon édeees:3

A gitározó fiúktól..:)

14/L

2015. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem teper egyfolytaban a srac es latom hogy nem olyan egyszeru a dolgom es erdekes a szemelyisege (ezzel nagyon felkelti az erdeklodesem).

Ezek a kezdetek,amugy meg a nyak es a nyak koruli pusziknal nincs jobb,az olyan megszolalasoktol amik spontan jonnek pl ket csok kozott es nagyon szexire sikerednek,ha simogatnak es ilyesmik.

Ha meg csak kulsorol beszelunk,ha nem megszokott mai "pava" stilusa es ha nem semmilyen stilusa van,akkor mar jo uton halad.Es az eres kez az amitol el tudok ajulni,jo ertelemben. :)

2015. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha a (meg nem letezo) baratom magahoz huz spontan a varosban egy csokra, ha elkezdunk birkozni es ala kerulok, lefogja a kezeimet ovatosan es csokolgatni kezd. Azt is szeretem, ha neha kapok egy szal viragot, de azt is, ha nem csak a baratom szerepet tolti be hanem akar 'baratno' szerepet is. A kozos osszebujos videojatekokrol nem is beszelve, es arrol ha hajnal kozepen felebreszt a csokjaival es csokolozas utan piszkal, direkt cukkol, hogy morci legyek es aludni se tudjak, aztan szorosan hozzambujik majd osszekocolja a hosszu hajam.

Ezeket a dolgokat elegge szeretem:)

16L

2015. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a -nem létező- barátomhoz átmegyek, üvölt a rock, rám mosolyog, megcsókol. Azt mondja, hogy már megrendelte a pizzát, és behűtötte a sört. Majd éjjel kijátsszuk valamelyik AC-t. ÁLOM*-*:D
2015. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én attól olvastam el,amikor külföldön volt egy kirándulás anya munkatársaival és a 2. napon a szallodaba a fiú felkapott az ölébe és felvitt a szobáig :D csak a másik csoport látta(asszem lengyelek voltak) meg a recepciós és mindenki tapsolt és kapott egy puszit a fiú utana meg hosszan megölelt
2015. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Alex Gaskarthtól *-* Meg Jalex-től *--------* ♥♥♥
2015. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!