Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22-24 éves srácok! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-24 éves srácok! Számotokra mitől lesz egy lány édes és imádnivaló, mitől olvadtok el teljesen?

Figyelt kérdés
Ne olyanokat írjatok légyszi, hogy "jól szop", hanem tényleg mik azok a dolgok, amik megmelengetik a szíveseket :)
2015. máj. 5. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát pont pár napja léptem át a 24-em végét de remélem nem gond ha írok :) Nekem bejön ha egy csaj mosolygós, szeret viccelődni, csipkelődni. A komor emberek valahogy nem nekem valók :) 25/F
2015. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.: értem, köszi a véleményt és utólag is boldog szülinapot, remélem, jól telt :)
2015. máj. 5. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
minden nap látok egy nagyon szép lányt egyszerűen boldog vagyok hiába hajnalban indulok, a kis mosoly a szem mozgása, és az a szép arc szerintem ezek nagyon fontosak :D a mimika ahogyan beszél, számomra ezektől :) 24/f
2015. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Közvetlen csípkelődő barátságos ... ennél nem kell több :)
2015. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A képesség a felhőtlen örömre, lelkesedére, lazaságra és természetességre. Akik megúszták, hogy kialakuljanak bennük az ezeket megakadályozó gátlások, azok a lányok teljesen le tudnak venni a lábamról.

24/F

2015. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.:és akiben már kialakultak gátok, azoknak veszett ügyük van?
2015. máj. 5. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs veszett ügyük. :) (bár az nem mindegy, hogyan állnak a gátakhoz - szükségesnek, az érettséggel, felnőttséggel járónak tartják-e őket, vagy szeretnének megszabadulni tőlük)

Egyébként sokféleképp tud egy lány vonzó lenni - csak kiragadtam ezek közül azt, ami rám a legnagyobb hatással van.

2015. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!