Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az alábbi módon megpróbáltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chiharu kérdése:

Az alábbi módon megpróbáltam jelezni felé, hogy tetszik nekem. Szerintetek sikerült, és tudja? És most mi legyen?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam iskolában semmit nem beszélünk max 1-2 szót hetente neten beszéltünk sokat, de most nyáron már azt sem. Nekem elég régóta tetszik és próbálok beszélgetést kezdeményezni, de közben nem akarok nyomulni, ő azonban mindig egyszavas válaszokat ad, fél nap, esetleg egy hét után válaszol. Ha sikerül is beszélgetnünk próbálok célozgatni rá, hogy tetszik pl. megkérdezem mit gondol erről a csajról, arról, szivet küldök neki aztán eljátszom, hogy "Jajj elnyomtam", és kb ennyi. Ma írtam neki egy üzit, hogy régen többet beszéltünk, és szeretném ha most is beszélnénk, de nem ez a lényeg, szóval szerintetek tudja? És ha igen akkor mit tegyek, vagy most mi legyen? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat megy rájuk a zöld kéz!

2015. júl. 26. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem esett le neki! 15/L
2015. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:/
2015. júl. 26. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy Xbox ONE-t, az bejön a srácoknak is!
2015. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adelll ***** válasza:
Lehetséges h tudja hogy bejössz neki de ő nem így érez.vagyis abból hogy ilyen későn válaazol rg ilyesmi. Tudom h könnyű mondani de szeeimtem konkrétabbnak kell lenned.szerintemm kérdezu rá ki tetszik neki. Sokan azért nem kérdezik meg mert nem akarják eleszíteni a legjobb barátjukat de nem vagytok olyan szoros kapcsolatba így szerintem nincs vesztenivalód.( amugy probald meg dicsergetni.barmit vele kapcsolatba.az rossz nem lehet) sok szerencsét!ha elmondod neki leci momd el mi lett vége.kiváncsi vagyok :)
2015. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tegnapi üzenetemre (amit fent említettem) hogy beszélhetnénk többet is küldött egy csomó lájkot. Amúgy, hogy értve dicsérgessem?
2015. júl. 27. 10:35
 6/8 Adelll ***** válasza:
Ugy hogy ha látod hogy új ruhája van megdicséred h jól ál neki. Ha látod őt mondot hogy milyen királyuj áll a haja. Ha ir valami vicceset mondot h szereted a humarát. Ha valami kedveset akkor h milyen aranyos meg ilyenek. Meg ilyenek.beszelgetesekbe dieekt is irhatsz puszit kuldos smileyt meg olyan pirulósat. De azért ne vidd tulzásba. Irj h mi van. Hajrá! :)
2015. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amint fent lesz, és lesz alkalmunk beszélni leírom, hogy mi volt! :)
2015. aug. 1. 11:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Videóhívásban beszéltünk, és megfogadtam a tanácsaitokat, miközben beszéltünk odajött a kishuga, belenézett a kamerába, meglátott engem, és azt mondta: "Szia lány! Xy szeret." (xy= a fiú neve.) Szóval lehet, h én is tetszek neki. :-)
2015. aug. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!