Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Nagyon tetszik, de levegőnek néz! Már szinte mindent megpróbáltam.20/L

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy nagggggyyon bejön egy srác a suliból. Számos női praktikát bevetettem már. Pl. "úgy " dumáltam és flörtöltem a legjobb haverjával a közelébe, úgy, hogy ő is hallotta. De erre se reagált semmit. Aztán próbálok vele szemezni, de ha nagyritkán rám is néz, én nem bírom rajta tartani a szemem. Amikor beszélgetek vele, valami ürüggyel megszólítom, mindig elakad a szavam. Ő egy nagyon jó pasi. Magas, helyes, sportos, ráadásul okos, meg jófej is és nagyon vonzó a kisugárzása, ja és szereti az állatokat :D és nincs barátnője. Nagyon szeretném ha megszeretne :) 19 éves.

2012. dec. 15. 22:30
1 2
 1/12 panini ***** válasza:
Szerintem jó úton haladsz. Hajrá! :)
2012. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hogy haladnék már jó úton? -.-
2012. dec. 15. 22:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha bejönnél neki sztem már ő maga odament volna hozzád.
2012. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de legalább akkor barátok lehetnénk.
2012. dec. 15. 22:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyetemről ismered a srácot?

Nem biztos, hogy lenne rád ideje. :-D

2012. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
aha egyetemről. amúgy én is gondoltam már erre, nekem sincs tul sok szabad időm, de rá áldoznék :D
2012. dec. 15. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:

És milyen egyetem? :-D

Lehet, hogy én vagyok az. :-D

19/F


És nincs sok szabadidőm. :-)

2012. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább fősuli. A nyiregyi :D
2012. dec. 15. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is,de

a pasin nem lehet kiigazodni..

Már úgy vagyok vele,hogy nem lenne rossz ha lenne vmi, de a kételkedés is zavar,így inkább hagyom az egészet..

2012. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ja meg azt is csináltam hogy én is levegönek néztem egy ideig, s ekkor odajött elkérni egy jegyzetet én meg majd elolvadtam :$ bocsi hogy így nyavajgok, de muszáj valakinek beszámolnom :D
2012. dec. 15. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!