Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit már majdnem két éve szeretek, mindenféle viszonzás nélkül, úgy, hogy alig látom. Persze ez így nekem nem valami jó állapot, és szeretnék végre egy normális kapcsolatot kezdeni. Van is, aki tetszik személyiségre. Azonban nagyon félek attól, hogy kapcsolatban legyek valakivel, mert ha tegyük fel, ez az én mostani szerelmem valamilyen módon megkedvelne (olyan értelemben) és el is mondaná, nem biztos, hogy megmaradnék abban a kapcsolatban, amiben vagyok. Mégis mit kéne tennem? Nem akarom ezt.

(16 éves lány vagyok, akiről beszéltem, az első nagy szerelmem)



2015. júl. 27. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a srác, aki tetszik neked, nem lép, akkor neked kéne valamilyen módon tudatni vele, hogy érdeklődsz iránta. Szerintem ha egy lány van ilyen helyzetben, akkor ő is nyugodtan léphet. Ha nem egyenesen a szemébe mondod, de valahogyan (lehetőleg személyesen) tudasd vele. Ha nem tesz semmit, akkor talán nem veszi észre és egyértelműbben kéne, ha valamilyen módon reagál, akkor már sínen vagy. (mondjuk nem biztos, hogy örülsz a reakciónak, de akkor is egyenesben vagy, legalább tudod, hogy mi a helyzet) Akkor megpróbáltad és nem arra vársz, hogy az öledbe hulljon.


Szóval először a tetsző sráccal kéne próbálkozni és csak azután másik fiúval. Mert akkor valóban fennáll a veszélye, hogy kétszínű leszel és otthagyod. Sok sikert!

2015. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az első fiúval az a baj, hogy a bulizósabb fajta, és tudom, hogy nem érdeklem, de ehhez képest nem tudom nem szeretni. Szerintem egyébként is rájött már, de abszolút barátként viselkedett velem mindig is. :)

Azért köszönöm.

2015. júl. 27. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!