Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi? Ilyen lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Ilyen lenne a szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy aki nagyon összezavart. Beszélgetünk már egy ideje és csak rá tudok gondolni. Hogy együtt alszok vele, együtt együnk moziba meg ilyenek. Ilyet még nem éreztem senki iránt. Úgy érzem csak vele akarok lenni. Ez most mi a fene? Ilyen lenne a szerelem?


18/f



2015. júl. 27. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
valószínüleg.. :) Üdv a klubban ^^
2015. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy szerelem csak nagyon tetszik. A szerelem ennél összetettebb dolog szerintem,de a "nagyon tetszik"-et és a szerelmet egy hajszál választja el egymástól...
2015. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Király :DDDDD
2015. júl. 27. 17:34
 4/8 anonim válasza:
Igen ez olyan szerelem fèle
2015. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Szerintem gyűlölöd őt.
2015. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért akarja mindenki tudni, hogy szerelmes-e?
2015. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Mert bizonytalanok az érzéseikben és itt valószínűleg vannak olyanok akik már voltak azok...
2015. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nah csakhogy 18 évesen megtapasztalod az igazi szerelmet 🙃 Nekem 13 évesen sikerült ... Ugyan azt éreztem mint te
2015. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!