Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék gondoskodni valakiről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék gondoskodni valakiről?

Figyelt kérdés

Nemrég szakított velem a barátom. Egész jól bírom a helyzethet képest. Valahogy mégis ürességet érzek, szeretnék gondoskodni valakiről, mindent megadni neki. Fura érzés, de ezt érzem. Hiányzik egy társ, akinek hondját viselhetem és szeret. Nem tudom mit kéne tennem, elég furán érzem magam.

17/L


2015. júl. 27. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nagyapam nagyon le van epulve, agyhoz van kotve egesz nap, beszarik hugyozik. Ha szeretnel gondoskodhatsz rola
2015. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-es ez jó voltx"DDDD

De viccet félretéve teljesen normális dolog ez szakítás után,majd túl leszel ezen az érzésen is elhiheted. Ha meg nem úgyis találsz majd valakit:)

2015. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 True Damage ***** válasza:
Úgy is kaptal mar 100 privatot valogass :'D
2015. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kérdező140 ***** válasza:
49%
Mondhatnám hogy itt vagyok én de úgysem tetszenék meg fiatal vagyok de én szeretem az ilyet. 14/F
2015. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kill The Sexplayer ***** válasza:
kérdező140: Szerintem nem úgy gondolta, hogy kisöcsit akar.
2015. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

haha:D nem pasizás céljából írtam ki a kérdést.


Aranyos vagy, de biztos vagyok benne, hogy a saját korosztályodban is találsz majd gondoskodó barátnőt:) Csak ne add fel!

2015. júl. 27. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem szivesen suthetsz pizzat, nem fogok megsertodni. De a szobamat is kitakarithatod, ha az szimpibb :)
2015. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 es ez rohadt jó volt xdxd :DDDD.
2015. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4: Miből gondolod h nem tetszenél neki? Légyszike ne vélekedj már így magadról!!

Ha gondolod küldhetsz privibe képet és megmondom h jól nézel-e ki.☺

2015. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez a helyzet szakított velem a barátnőm pedig olyan jó volt szeretni valakit és törődni vele :/ 1//F
2015. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!