Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy skinhead srácnak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy skinhead srácnak milyen lányok tetszenek? Vagy egyáltalán hogy tudom megállapítani valakiről hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki skinhead, eladó egy italboltban, de fogalmam sincs milyen lányok tetszhetnek neki.

2015. júl. 21. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerencséd van mert nekem szinte minden haverom rasszista mint az állat.


Ugyan azok a lányok tetszenek neki, csak vegyél fel egy trianon trikót. Mindent Vissza!

2015. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oh köszönöm. és ha én mondjuk kicsit csinosabban öltözök, akkor már nem fogok neki tetszeni? régebben kék hajam volt meg két piercingem, úgy tetszenék neki?
2015. júl. 21. 18:23
 3/6 anonim válasza:
A kreol bőrűek.
2015. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze, meg a kínaiak, meg minden más csak ne fehérek legyenek.pp
2015. júl. 24. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekik is a plázapi_csák tetszenek, csak be vannak golyózva, mert nem kaphatják meg őket, ezért ők inkább náciskodnak szabadidejükben.
2015. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,.o akkor egy sima csinosabban öltözködő lány is tetszhet neki,><
2015. júl. 24. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!