Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 fölött mennyire elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött mennyire elvárás, hogy az ideális pasinak legyen autója is? Elég ciki pl. BKV-n hazadöcögni, vagy nem?

Figyelt kérdés

És mik azok az autótípusok, amik

nem túl drágák,

viszont a nőket könnyen el lehet kábítani velük?



2012. jún. 10. 02:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

te komolyan 30 fölött vagy és ott tartasz, hogy autóval akarsz nőzni?

és ha bkv-val döcögsz, akkor miért fontos az autótípus, nem valószínű, hogy lesz olyanra pénzed, amire buknak a csajok.

és miért akarsz olyan nőt, aki erre bukik? az olyan is lesz.

pláne, ha kiderül számára, hogy az autóval csak villantasz, de gyémánt fülbevalóra már nem telik.


egyébként, hogy a kérdésedre válaszoljak. nem ciki bkv-val döcögni.

nekem ugyan van autóm, tehát nyilván egy férfi furán érezné magát melletted, ha az én autómat kéne használni, de nem minden 30 feletti nőnek van autója, szóval ezt is megoldod. 33/l

2012. jún. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mármint furán érezné magát mellettem...nem melletted. :))
2012. jún. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

mivel én környezetbarát vagyok, feleslegesnek tartom a levegőt csak azért teleeregetni kipufogógázzal, hogy másképp jussak el oda, ahova gyalog vagy tömegközlekedéssel is el tudtam volna.

ha a lánynak ez nem tetszik, odébb lehet állni.

lustaság, hogy a budira se tudnak már gyalog elmenni.

jó, bizonyos esetekben indokolt az autó, pl. nem jár arra busz, gyalog nehéz megközelíteni, stb.

2012. jún. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ez.

és öltözz is hozzá így,mint a vidiben,mert csak úgy hat-

http://www.youtube.com/watch?v=XCPBsR6ZilM

2012. jún. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem feltétlenül a kocsi számít, hanem a pénz. Illetve a magas társadalmi státusz. A kocsi ennek az egyik kifejezője.


Ez náluk ösztönös dolog, de alapvetően szégyellnek bevallani, ezért amikor erről beszélsz velük, a lányok általában kamuzni szoktak.


Úgyhogy nagyon elvárás. Vagy sok pénzednek kell lennie, vagy szépnek kell lenned és nagyon jól kell dugnod. Ha egyik sincs meg, kevés esélyed van.

2012. jún. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
habar nem vagyok a hasonlo gondolkodas hive de sajnos a tarsadalmi statusz es a penznek a latszata oly sok lanynal egy pozitivum. persze az ertelmesebbek tudjak hogy a boldogsaguk ugysem attol fog fuggni de mindenkepp egy jo pont ha nem is kocsid de hazad vagy esetleg minosegi ruhaid vannak vagy (mas eszkozeid).
2012. jún. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jóhogy számít.

Kb így gondolják:

Ki ez az amatőr, akinek 30 évesen nem h háza még kocsija sincs.

2012. jún. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem, aki egyenrangú kapcsolatot keres, és neki magának sincs, annál nem elvárás. Nekem az az elvárás, hogy azokkal az értékekkel rendelkezzen, amikkel én is. Nekem nincs autóm. Mivel belvárosi vagyok, gyalog elérek mindenhova 10 percen belül.:) Havonta 2-3-szor szállok csak BKV-ra. Mire használnám az autót??:) A fiúnak sem kell, legyen, utálok utazni. Ellenben imádok művelődni, jártas vagyok az előadóművészetekben: na, az viszont FONTOS, hogy a fiú ezekben a társam tudjon lenni, legyen színészi vénája, tudjunk együtt zenélni, énekelni, fellépni, könyvet írni, kabaréjeleneteket írni és színpadra állítani, filmeket készíteni. Én ezeket szeretem csinálni, nem furikázni.
2012. jún. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt autóm, ( vehetnènk, de nincs rá szükségünk). 5 éve találkoztam az tökéletes nôvel, azóta már 2 fôvel többen vagyunk. :)

Szóval nyugi :d

35/F

2012. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem elvárás, de ettől még nyugodtan beszerezhetsz egy olcsó használtautót vészhelyzet esetére. Egyszer láttam neten egy kipofozott cabrió bogarat fa berakásokkal, meg isten tudja mivel. Potom 500.000 volt az ára, és arra tuti buknának a csajok.
2012. jún. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!