Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet belőle még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle még valami?

Figyelt kérdés
Szóval Van egy lány aki tetszik.(14/L). Nem tudom hogy én tetszem-e neki. (13/F). Régebben elmondtam neki hogy tetszik. Ez olyan másfél éve volt. És akkor egy idő után ő is elmondta nekem hogy tetszek neki. De összevesztünk vagy nem is tudom én mi volt. De nagyon megharagudtam rá és vagy félévig hozzá sem szóltam. Viszont most megint szerelmes lettem belé. Nem tudom hogy mit csináljak. Valami tanács? Facebookon szoktunk beszélgetni de amúgy osztálytársam. De facebookon is szinte az esetek 70-80 százalékában én írok rá. Hogy vegyem rá hogy ő is kezdeményezzen, ne csak én? Mit csináljak?

2015. júl. 28. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne mássz a nyakára!Hanyadikosok vagytok?(csak mert nem ajánlatos osztálytárssal járni :/
2015. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem 13 évesen még ne ezen járjon az eszed...
2015. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,bár ha ő nem igazán közeledik és nem ír rád, az nem jó jel.
2015. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 8.-ikosok leszünk

#3 azért szokott rám írni csak én többször

2015. júl. 28. 19:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok
2015. júl. 29. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!