Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bencelke kérdése:

Mit tegyek? Van egy lány nagyon teszem neki ő is. Nekem de a legjóbb barátommal van eggyütt a csaj rám írt hogy szeret. A srácot 6éve ismerem a csajt 1éve se de beleszerettem a mosolyába!

Figyelt kérdés
17F. Mit tegyek?

2015. júl. 31. 09:48
 1/7 anonim válasza:
Írjál te is hogy : teccesz! :D
2015. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi fontosabb a barátság vagy a lány?

a lányok jönnek mennek , de a barátok?

ha szétmentek a lánnyal akkor mi lesz ? hol lesz a legjobb barátot, mert az biztos hogy nem melleted?

van az a mondás ,, házinyúlra nem lövünk" :D

2015. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De kb minden nap találkozom velük és a csaj ha mosolyog majd meg örülök. Tudom nagyon nem az én dolgom de ha szétmennének legalább nem látnám a lányt minden nap
2015. júl. 31. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz nála! Gondolj bele, ha fordítva lenne, te sem repdesnél az örömtől!
2015. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hajts ra nyugodtan lehet hogy lessz masik spanod ki tudja
2015. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tori :-) válasza:
Figyu,ez rizikós helyzet,van egy ötletem de nem hiszem hogy tetszeni fog neked.Ha meg van a csetelés még a telódon/tabon akármire irt.Ezt meg mutatod a haverodnak akkor majd kiderül a lánynak a kis simlis titka!! Lehet kicsit nehéz lesz,de muszáj.Ha ez a lány ilyen valójában akkor nem éri meg a mosolyáért. L.
2015. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sanya456123 ***** válasza:
A lány megy a barát ha igazi mindíg veled marad
2016. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!