Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki megtudná nekem ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megtudná nekem ezt magyarázni? Nem értem ezt a srácot. Többi lent.14/L

Figyelt kérdés
Van ez a srác, velem egy idős egy versenyen ismerkedtünk meg de jobban csak egy hónapja kezdtünk el beszélgetni facebookon mert nem ott lakik ahol én. A lényeg hogy beleszerettünk egy másba ő is bevallotta hogy szeret meg minden, minden nap beszélünk egymással, de annak ellenére hogy szeret nem akar csajt. Csak ez így elég rossz mert már nem egy srácot utasítottam vissza annak ellenére hogy nem járunk de persze azért mert szeretem. Már sokan mondták hogy nem értik ezt a srácot. Van aki megtudná esetleg magyarázni vagy tanácsot adni hogy mit csináljak?

2015. júl. 31. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mèg tul gyors neki vagy valami..

Kèrdezd meg tőle simán...

Megirod hogy : -szia! Azèrt nem akarsz járni velem mert tul gyors neked ez az egèsz? Vagy megijeszt?

14/L

2015. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) ;)
2015. júl. 31. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar távkapcsolatot, sőt több, mint valószínű szerintem
2015. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igen :/ csak akkor nem értem hogy miért kínozuk még egymást :/

Am köszi a választ :)

2015. júl. 31. 14:13
 5/5 anonim válasza:
Ha van kedved dumálhatunk.nekem is jól jönne most beszélni valakivel aki nem tudja hogy kikről beszélek,meg ahogy látom nekem is.de szólj ha tévedek
2015. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!