Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy romába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy romába lettem szerelmes? Ez egyaltalan szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ömm ugy kezdodott minden h az osztalyban pletykak voltak kicsit regebben meg mikor suliban voltunk. Eshat en is igy voltam h kicsit tetszett. Meg volt mikor tesin direkt rosszul viselkedett ugyhogy atkuldtek a lanyokhoz vagyis hozzank. (A tanarunk felelmetes :D) es latom h ugy les h kiesik a szeme :D azt hittem h a mellettem v mogottem allot nezi de mindenki modta mikor mar az oltozoben voltunk h engem stirolt. Es tesi utsn is baratnoim kerdezik tole: te stirolted ..ot? (Engem) mondta h igen es kajanul mosolygott :D vannak meg ilyen sztorijaim. Na a lenyegre terve: ti mit gondoltok errol h cigany magyarral? Nem vagyok fajgyulolo vagy vmi ilyesmi de a csaladom... plusz felek h mit gondolna rolam a tobbiek stb. Azt mondta baratnom h ő a jo fajtabol van mert volt vele napkoziben es jofej. Hat igazabol en nem tudom mert volt olyan h a tanarral uvoltozott es felboritotta a padot. A padtarsa voltam./vagyok/leszek...:D szoval mi a velemenyetek errol? Ja es bocsi az ekezetek hianya miatt:) Valaszokat elore is koszi:)

2015. aug. 1. 20:08
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja es o nem az a dagadt csunya cigany hanem szep es kockas a hasa *-*
2015. aug. 1. 20:26
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Semmi köze a bőrszínnek és a nemzetiségnek ahhoz, hogy milyen ember vagy bejön-e, teljesen normális dolog és ha tetszik vágj bele, bárki bármit gondoljon, ugyanolyan ember, olyan mintha egy angol származású vagy amerikai vagy japán stb.. pasi lenne... ennyi ugyhogy hajrá :)
2015. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Ismerek cigányokat vannak cigány haverjaim is. De a cigány az cigány előbb utóbb így is úgy is előbújik belőle a vér.
2015. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
Azért ez aaaa szép kockás a hasa megnyilvánulás sokat elmondott :D szerintem nyugodtan össze jöhetsz vele :D biztos megérdemlitek egymást :'D
2015. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Masodik valaszolo, bujj el! En is cigany vagyok (lany) es volt egy ido mikor nem voltam ra tul buszke. De ma mar tul tobb cigany fiubaraton azt tudom mondani, hogy sokkal jobbak, mint a magyarok. Lehet lepotozni, de sokkal jobban kiallnak a baratnojukert, csak vigyazni kell, tul feltekeny tipusok :) es ha a ciganyokbol elojon a veruk, akkor elojon az osszes jo tulajdonsag, amikrol a magyarok nemis sejtenek semmit.. de nem ertem, azert szerettel bele, mert nezett?
2015. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Bújak el? Mért is kéne? Én élek segélyről? Én csinálok 10 gyereket hogy a testvírekkel legyen mit szívni a segílybűl? Ne nevetess mellesleg a fajtátok nagy része rajtunk a mi adonkbol él (tisztelet a kivételnek, nem vagyok rasszista én csak ezt látom nap mint nap a Diószeghy Sámuel utcában lakom mellesleg szóval vannak normálisak is pl. A szomszédom)de ez ritka mint a fehér holló na puszi
2015. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Kedves tázsvírem, a 8. keruletben elek, a rokonaim, a szomszedaim, a barataim mind ciganyok, es jol ismerem oket, azt kell h mondjam, nemelyikuk tobbet dolgozik, mint par magyar ismerosom.. ja, es mi sem huszan vagyunk, ketto testverem van, es a szuleim annyit dolgoztak es dolgoznak, mint a magyarok. Meg a tobbi csaladtagom is szorgalmas, rendes, becsuletes ciganyok. Ha nem lennel rasszista, nem altalanositanal. Amig nem ismered meg a ciganyokat annyira, hogy legalabb beszeloviszonyvam legyel veluk, addig te ne itelkezz senkirol!
2015. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy nincsenek kivételek, én a tényeket írtam le amiket nap mint nap látok.
2015. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mellesleg olvasd el a mondataidat, en ertelmesebben irok, pedig csak egy budos kis cigany vagyok.. mellesleg en is ertelmes vagyok, egy jonevu gimnaziumba jarok, es sokkal tobbre fogom vinni az eletben mint mondjuk 10 magyar osztalytarsam. Tudod,nekik a s*gguk ala van teve minden, ennekem meg mar most meg kell dolgoznom sok mindenrt. De van bennem bizonyitasi vagy, es tudom magamrol, hogy sikerulni fog beteljesiteni az almaimat, mert tanulok es tanulok es tanulok. Es csakazertsem fogom soha letagadni a szarmazasom, mert nem ez hataroz meg. Persze, neha belolem is elojon pl az agresszivitas, meg nehany jellemzo cigany tulajdonsag, de ugyanannyira ertekes vagyok, mint egy neger, arab, nemet, angol, spanyol, francia, kinai stb. Szoval puszi!
2015. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nap mint nap ezt latod, de nem tudod az elozmenyeket! Egy ismerosomnek azert nem adtak ki az alberletet, mert cigany. Igy megmondtak neki! Pedig rendes allasa van, dolgozik szorgalmasan. Gyulolom, hogy ennyire el a rasszizmus. De megismerni nem kell a ciganyokat, neeem, dehogyis, hat ellopja a nyaklancodat, ne allj szoba vele, nee! Ha tudnad, hanyszor hallok ilyeneet. Szanalom
2015. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!