Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az amikor igazán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor igazán szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán volt még részem a "nagy" szerelemben az olyanok miatt akik már az elsőrendű AZT akarják 😔

És fogalmam sincs hogy velem van a baj vagy mi?

16/L



2015. aug. 1. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
szar
2015. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

kétségtelenül meglepően kegyetlen érzés ... ha nem viszonozzák.

a szíved gyorsabb ver, de komolyan , folyton látni akarod, hallani a hangját, azt kívánod bár magához ölelne és úgy maradnátok örökre. Egyfolytában mindennap rágondolsz, és hiába próbálod ki verni a fejedből, nem megy. A gondolataid folyton hozzá kanyarodnak vissza. Ha elég jól ismered, akkor azon kattogsz hogy vajon mit nem tudsz még róla, és vajon érez e valamit irántad. Elképzeled vele a jövőt, a gyerekeket, azt hogy reggel az ő karjában ébredsz. Elismered a hibáit, de vele együtt egyedi és elfogadod, sőt a hibáit is nagyon szereted benne .És minden olyan tökéletesnek tűnik. Azt hiszed, hogy egymásnak vagytok teremtve.

és mind ez után rájössz nincs nála esélyed, mert azt érzed hogy túl jó hozzád, és te csak átlagos vagy... és amikor látod egy másik lánnyal és tudod hogy ő igazából nem illik hozzá . Akkor az borzalmasan fáj. Szinte nem kapsz levegőt abban a pillanatban.

Nagyjából ennyit kell tudni a szerelemről :D

17L

2015. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak annyit tudok mondani, hogy bizonyos esetekben jó, bizonyos esetekben rossz... Ha úgy vagy szerelmes, hogy a másik fél is hasonlóan érez, akkor értelemszerűen jó, ha nem, vagy nem tudod biztosan, hogy hogyan érez, akkor nagyon rossz. Igazából én azt mondanám, hogy fájdalmas, de egyértelműen nem fizikailag, hanem egyszerűen lelkileg. Én pl. most már nem tudom, hogy mit kezdjek magammal, annyira fájdalmas számomra, lehet, hogy még ha kínoznának, az sem lenne ennyire fájdalmas... De valamikor meg nagyon jó, úgymond szívecskék köröznek a fejem felett és nagyon boldog vagyok. :D
2015. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a 2# vagyok azt kihagytam , hogyha tényleg szerelmes valaki akkor nem csak ARRA megy ( még ha fiú is és idősebb) hanem te érdekled és mindent tudni akar rólad :)
2015. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Meleg járja át a tested,és folyton ő jár a fejedben, hogy milyen jó, hogy ő létezik, még ha nem viszonozza, akkor is:)
2015. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a számára történik valami jó, te is nagyon örülsz. Ha mondjuk ritkán tudtok találkozni, akkor lélegzeted is eláll, annyira várod minden percben azt a pillanatot. Mindig minden helyzetben mellette akarsz lenni, átölelni, az arcát végig simítani, kezét megfogni. Vele különlegesnek érzed magad még akkor is, ha egy senkinek érzed magadat alapból az önbizalom hiány miatt. Nem azért akarsz vele lenni, hogy megtörténjen az aktus (akár idősebb, akár nem a másik). Mindent tudni akarsz róla. Mindig az eszedbe jutnak mindenhogyan a dolgok róla. És még lehetne ezt a sort folytatni. 19/f
2015. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nem viszonozzák, netán áltat de közben mással van az olyan mintha egy világ terhe lenne rajtad ami lassan agyon nyom, amikor nincs veled és elkap a kétségbeesés akkor pedig magadban ordítasz a fájdalomtól, miközben azért könyörögsz hogy egyetlen pillanatot adjon az életéből még akkor is ha az csak egy ergya kis fb üzenet is ami után meg a föld felett lebegsz aztán az egész elölről.


Ha viszonozza az pedig csodálatos. Rá gondolni, meglátni, hozzáérni, megölelni olyan érzés mintha a szíved egyre csak nőne és nőne, annyira hogy szinte szétfeszíti a mellkasod, és érzed a meleget ami egyszerűen csak boldogság. Ha pedig mosolyog, rádnéz és mond valami kis rá jellemző édes idétlenséget az olyan mintha kisütne a nap.


Régi kérdés volt de na :)

2017. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!