Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális a 7 év korkülömbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a 7 év korkülömbség?

Figyelt kérdés
Van egy lány. 16 éves és nagyon megkedveltem, úgy érzem bele is szerettem. Folyton rá gondolok, hiányzik, minden percemet vele akarom tölteni. Beszéltünk már a dologról, ő is nagyon hasonlóan érez. Meg amúgy is, elmondása alapján csakis udősebb pasi jöhet nála szóba. Viszont abban vannak kétségeim, hogy az ő vagy az én szüleim mit szólnának hozzá. Mivel elmúlt 16, így jogi következményei lehetnek ha a szülei esetleg ezt nem nézik jó szemmel? Fizikai kapcsolat nem történt, se csók, puszi vagy bármi komolyabb. Csak beszélgettünk. 23/F

2015. aug. 2. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

KorkülöNbség.

Hát találhatnál kicsit idősebbet is de az ember ne legyen telhetetlen.

Jogi következménye szerintem már nem lenne, de azért nem így kéne indítani. Ha nem nézik jó szemmel a szülei, akkor én nem erőltetném.

2015. aug. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Normális. :) Sok boldogságot együtt!
2015. aug. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális!
2015. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2015. aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első kommentelő. Ne haragudj hogy hajnal fél2-kor mikor már félig aludtam, és nem figyeltem teljes mértékben a helyes írásra. Ettől függetlenül megy a zöld kéz. Köszi mindenkitől.
2015. aug. 2. 12:09
 6/6 anonim válasza:

Nem olyan sok az.

Bár nekem már kissé sok lenne, nekem úgy max. 5év:) 17/L

2015. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!