Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam a tudtára hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Élőben nagyon kicsi rá az esély hogy találkozzak vele szóval csak a facebook marad. Milyen szöveggel kezdjek nála amire esély is van hogy válaszol? Én 18 ő 16
2015. aug. 2. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Halgass meg. Ha jól látom ez egy netes ismeretség, onnan veszem h "Élőben nagyon kicsi rá az esély hogy találkozzak vele"


Most komolyan, nem bántani akarlak, vagy alami, de én ilyenbe szaladtam bele. Össze is jött, de jól pofára estem. Hiába volt jó a csaj, hiába jöttünk ki jól, a végén mindketten pofára estünk. Mert a net az nem élet. Az arra jó, ha nem tudsz vele lenni. De ha nem is találkoztok akkor légyszi ne is tedd. Egy kapcsolat a bizalom és szeretet mellett az együtt töltött időre épül.


Ha nem tudnátok úgysem együtt lenni sokat, akkor kár az időért. Tudom, tudom, hogy nehéz... Nekem hónapja lett vége, még mindig fáj, bár most megkeresett.


De én arra kérlek, ne tedd ezt, ha nem taliztok.


De, hogy választ is adjak. Mond el neki, hogy bejön. Nem kell ezt túlcifrázni. Csak mond el. Nehéz lesz. De utána örülsz majd, hogy megtetted. És megtudod, hogy ő mit gondol rólad.

2015. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok... 2 hónapja lett vége.
2015. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közel lakunk egymáshoz csak az útjaink nem nem nagyon keresztezik egymást
2015. aug. 2. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Mitjelent pontosan az, hogy közel laktok? És hh nem keresztezik egymást?
2015. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ő és az én lakhelyem között csak egy település van és hát nem is egy iskolába járunk de még a buszon se találkozunk!
2015. aug. 2. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan... 18 évesen?


Hívd talira. Ne randira, talira. Ott elmondhatod neki, de finoman.

2015. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!