Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen célzásokkal tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen célzásokkal tegyem egyértelműen a férfi tudtára hogy tetszik nekem, komolyan érdekel?

Figyelt kérdés

Idióta válaszok nem kellenek, köszi!

Elvileg tudja hogy tetszik sokszor mondok olyat amit érthetne de nem, meg van h ő is kétértelműen beszél de olyan váratlan h köpni nyelni nem tudok...pontot szeretnék tenni a dolog végére.


2015. júl. 26. 08:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Pedig tőlem idióta választ kapsz. Mond meg neki. De ne elvileg és ne valószínűleg.
2015. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha a feleségemmel akarunk egymástól valamit, még füstjeleket sem használunk. Nem célozgatunk, lényegre törünk.
2015. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 BlackSword ***** válasza:
58%
célozni tűzfegyverrel kell, utalni meg a bankban pénz... Ha akarsz valamit azt meg mondjad...
2015. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Egy-egy buliban csináltam ilyen huncutan, odabújva a füleihez és súgdosva :) Teljesen belepirult.
2015. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbünknek manapság, a nő akármennyire is mosolyog vagy néz a szemünkbe, nem esik le a tantusz. Az az igazság hogy a mai verbális jelekből én simán arra következtetek hogy szimplán csak kedves a csaj. Szóval én pl nem értem a mai jeleket, szerintem ő se nagyon. Elhívod beszélgetni valahova ahol 2 en vagytok, azt meg már csak érteni fogja.
2015. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokszor kaptam meg mosolygós, társaságom keresős, fél napokat velem átdumálós nőktől, hogy: "jaj, én csak kedves vagyok, félre értetted a nyitott személyiségem, de hát jeleztem, hogy csak barátok vagyunk"


Szóval mostanában a mosolygás, meg az elvileg érdeklés és társai nem nagyon hatnak meg, mert nem tudom megkülönböztetni attól, hogy csak kedves, barátságos, nyitott jellem.


A hiba biztos bennem van amúgy, de azóta jobb szeretem ha sorok közti olvasás helyett a nő konkrétan megmondja, hogy bejövök neki.

2015. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű suttogsd a fülébe ,hogy szeretlek !!! :D
2015. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
Ne mondd meg neki!! Tapasztalat... A legtöbben ettől megrémülnek, mert elvesztik a férfiasságukat... Valahogy céloznod kellene rá szerintem. De az is jó ötlet, ha felveted, hogy menjetek el valahová. :)
2015. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki konkrétan és egyértelműen! Másképp nem fogja érteni.
2015. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell mondani, hogy a zsánerem vagy. Nem egy kirakós játékot akarunk játszani mi férfiak, hanem egyből megtalálni a labirintusban a kiutat. :D
2015. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!