Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány csak ő 20 éves én meg 16 vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Közeledjek hozzá? De félek hogy kinevet, és rosszban sem akarok vele lenni mert a kollégám és úgy nem lenne jó dolgozni hogy feszült a hangulat. Mit tegyek?

2015. aug. 2. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
dugd meg. ennyi.
2015. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy dugjam meg de többet szeretnék tőle mint egy éjszaka.
2015. aug. 2. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat...keves lany jarna egy nala fiatalabb fiuval plane ha alany 20 eves. Te meg tul fiatal vagy hozza. Ha mondjuk te 20 lennel akkor azt mondom miert is ne? De igy h meg csak 16 vagy...hat huzos lesz.
2015. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan próbáld meg! Nálunk 5 és fél éve tökéletesen működik a dolog, elég nagy korkülönbséggel.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Utolsó kommentelőnek, jézusom 29/N egy 17éves fiúval, szüleid tudják? Vagy ez ilyen susmus?

Egyébként, 4éve annyira talán nem sok a lány számára. Ha nem egy nagyvilági lány, tehát ha elcsúszol nála nem járat le, akkor próbáld meg..max nem sikerül. :)

18/L

2015. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Hogy lenne susmus? 5 és fél éve vagyunk együtt. Azt igencsak nehéz lenne eltitkolni, de amúgy sem szándékoztuk.


12 éves voltam, ő 24 mikor összejöttünk. 14. születésnapomtól együtt élünk. 17. születésnapomnál összeházasodtunk. Áprilisban pedig megszületett a kislányunk :)


#4-es vagyok.

2015. aug. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyugodtan! Én egy 19 éves lánynak tetszek nagyon. Ha pár évvel idősebb lennék, én lennék élete szerelme. Mondta egyszer. Aztán két napja csókolóztunk is, de megbeszéltük, hogy ha meg is próbáljuk, pár évvel kédőbb. Az a bajom ezzel a korkülönbségesdivel, hogy fordítva tökre elfogadott. Csak azt hallani, hogy 13-4-5 éves lányok 20+os fiúkkal vannak. Egyébkent barátok maradtunk a lánnyal. Én 15/F
2015. aug. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!