Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert ilyen rohadek kulsomania...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen rohadek kulsomanias az osszes fiu? Soha nemnakarok parkapcsolatot!

Figyelt kérdés
Undorodok...UNDORODOK mindrn fiutol es ferfitol! Mindegyiknek csak a szepseg a fontos, nem az ,hogy milyen valojaban egy lany. Utalom magam amiert nem ugy nezek ki mint az a sok csinos lany de elnezve oket undorodok is toluk ,hogy kiteszik mindenuket es csucsoritenek es sik hulyek. Es ez kell minden pasinak. Ha egyszer valaki meg szepnek latna vagy tegyuk fel szebb leszek akkor se akarok parkapcsolatot mert akkor csak a kulsom fog kelleni! UNDORODOK AZ OSSZES EMBERTOL!!!!

2015. aug. 2. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez butasag. :) hany eves vagy? :)
2015. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor undorodj magadtol is, mert gondolom te sem jonnel ossze olyan sraccal aki neked egy picit is legalabb, de tetszene. Es ne mond , hogy nem igy van, mert k*rv*ra igy van, mindenkin szamit a kulso, meg ha egy incnyifikarcnyit is.
2015. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Soha nem fogom akarni... Tulsok mindenki gazolt mar at rajtam tulsokan utottek tulsokan neztek le. Nem akarom magam kiadni egy pasinak se ,hogy utana o is csak usson es fajjon.
2015. aug. 2. 22:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondod, hogy neked aztán egyáltalán nem számít a külső, akkor szerintem nem tudod hogy mit beszélsz.

Mindenkinek más ez az arány, nekem is fontos mindkettő. És igen, mind kettő. Lehet akármilyen szép, ha egy buta segg, ileltve lehet akármilyen okos, ha nem tetszik.


Egyébként meg ha nem kellesz senkinek, mert úgy nézel ki, ahogy, talán magadba kellene egy kicsit nézni, hogy miért lehet, ahelyett hogy mindenki másra terelnéd a felelősséget a saját boldogtalanságod miatt. Gondolom ismered a módszereket, hogyan tudod magadat jobb formába hozni. De nyilván a mocskolódás meg a szájkarate sokkal könnyebb :)


20/F

2015. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
En rengeteget tettem qzert ,hogy masok szeressenek de csak kihasznaltak elarultak leneztek es ez mely nyomokst hagyott bennem ha szrretetet kapoj valskitol az nekem teljesen idegen lett. Teljesen elkorcsosult az erzelmi vilagom visszahuzidova tett es keptelen vagyok kinyilni masok elott mert automatikusan az az elso gondolatom ,hogy bantani fog
2015. aug. 2. 22:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad már te szerencsétlen. Mindenkinek számít a külső, aki nem vak. Első benyomásban is szerepe van, a "hangtalan pillanatokban" is, mikor bámuljátok egymást. Ha ennyire pszichés bajos vagy, ne itt szenvedj mint valami haldokló éjjel nappal budapest szereplő, hanem keress egy pszichológust. De minket kímélj meg az összetört szívű tinilány dumádtól
2015. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Hidd el hogy még van remény, nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul bántak veled eddig, de (ugyan ez személyes vélemény) én hiszek abban, hogy mindenki megkapja ami neki jár, azok akik bántottak is és te is, csak más értelemben. Tudom ez nem sok vigasz, de hidd el nagy ez a világ és különbözőbbnél különbözőbb emberek vannak mindenhol. Vannak szörnyűek, de van csodásak is. Tudom hogy ebben a helyzetben nem sokat ér amit eddig mondtam és az se ami most jön, de csak gondolj bele, ezek az emberek akik eddig válaszoltak csak segíteni akartak, akármilyen módon és sikerrel tették is azt, csak neked akartak jót.
2015. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A helyett hogy itt általánosítasz, inkább írd le mi a problémád szép nyugodtan,magadból...

Na meg magadat ne utáld miatta...

Vagy inkább írd ki magadból privátba...nyugodtan..

2015. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
hetes vagyok én is szívesen meghallgatlak, és magadat semmiképp ne utáld olyan dologért amiről egyáltalán nem tehetsz.
2015. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, majd kinövöd.

Addig meg keress egy hobbit, amivel elfoglalod magad. Nem a párkeresés az egyetlen értelmes tevékenyég a világon.

2015. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!