Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódíthatnám vissza?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza? Többi lent

Figyelt kérdés

barátnőm kiszeretett belőlem,de megtanultam sokmindent és szeretném helyrehozni.

Valaki tudna esetleg segíteni hogy próbálkozzak? lányok mivel tudna titeket egy fiú levenni a lábatokról?

Aki szeretne írhat privátba is,hasznos válaszaitok köszönöm :)


2015. aug. 3. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz lányokat kérdeztél de elmondom a véleményem


Röviden keresd fel és légy őszinte hozzá mond ki magadból mit érzel


:: Mond el neki miben változtál mit tettél érte hogy újra veled legyen, értékelni fogja szerintem ha komolyan vette a dolgot eddig, és persze ígérd meg neki hogy bármire képes vagy érte, gondolom nem is kell mondanom hogy ne csak úgy mond... gondolom majd kapom a reakciókat hogy ez egy átlagos duma, igen az de a komoly személyeknél beválik aki tudja értékelni azt ha tesznek érte valamit::

Sok sikert

2015. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ilyesmire gondolok én is csak az eljutás hozzá ami a másik probléma..
2015. aug. 3. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiszeretett belőled ? :D Velem is ugyanez van , csak én végig tök rendes voltam vele .


Nem futok utána . Ő szakított ,nehogy már én menjek utána mint valami kiskutya.


Én jól tudom ,hogy egy olyan embert veszített el aki bármit megadott volna neki nélkülözés nélkül , rendes is voltam vele , soha nem hazudtam neki ,de ha ez neki nem jó akkor nem tudok vele mit csinálni .


Ja és igen , olyan fizikumom van ,hogy sokan megfordulnak utánam szóval még ezzel is veszített . ( 3 hónapja nem láttuk egymást , szóval lefogadom teperni fog utánam ősztől :) )


18/F

2015. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó xddddd teperni fog biztosan!
2015. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívből szólj hozzá és mond el, hogy miken mentél keresztül érte. 19/f
2015. aug. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!