Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félénk, csendes fiúk és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, csendes fiúk és pasik! Ti hogyan próbáljátok kifejezni, ha tetszik nektek egy lány?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 18:04
1 2
 11/20 anonim válasza:
53%

Pasik térjetek már magatokhoz és ne azt várjátok hogy egy csaj kezdeményezzen,hol éltek ti?ne várjatok ránk az a ti dolgotok...ha tényleg tetszik egy csaj akkor menj oda hozzá beszélgess vele ismerd meg..és ne rögtön a szexről kezdj el beszélni..tekints a barátodnak a haverodnak ,mert azzal rögtön elüldözöl minket

nyugodtan írjon bárki privátba akinek csajozási tippek kellenek ,mert ki tudná jobban hogy mi kell egy nőnek mint egy nő

15L

2015. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
62%

*ha a szexről beszélsz



bocsi viettem 11-es

2015. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Meg kell tőle kérdezni hogy te kefíret iszol?
2015. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Megfejelem a g*cibe
2015. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Megpróbálok először online minél többet beszélni vele és néha napján találkozni a városban. Aztán vagy le fog esni neki vagy nem. De a fontos dolgokat csak online merem elmondani.
2015. aug. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Úgy mint Kyle a south parkban: elhánnya magát :)
2015. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én teljes visszavonulót fújok még mielőtt a csaj észrevenné rajtam, majd csak úgy nézem, hogy ne lássa, hogycépp nézem, és várom, hogy mikor kezdeményez végre.

Amúgy ezt a módszert a nőktől lestem el.

2015. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Srácok mi a p*cs van veletek? Lány kezdeményezzen? Arra szerintem várhattok... 16F
2015. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mosolygok mint egy bolond meg belenezek a szemebe,Kerdezoskodom. stb
2015. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 11-esel ne a lányok kezdeményezzenek!!!

Ne legyetek gyáva nyuszik írjatok rá a lányra facebookon!

Beszélgess vele minél többet!!

2016. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!