Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a fiút, de alig van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a fiút, de alig van téma, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, április óta ismerem és egy baráti társaságban vagyunk. Egy településen lakunk, ha ezzel a társasággal volt találkozó, akkor mindig egyutt megyuntünk illetve még most is együtt megyünk,vagy volt már hogy elkísértük egymast valahová szóval tényleg így elég sok időt töltöttünk együtt, de kettesben normálisan sosem találkoztunk. Elment több hétre nyaralni és nem tudtunk egyszerre a többiekkel találkozni előtte és 'elbúvsúztatni', mert nem értek rá, így csak mi ketten mentünk, vagyis úgymond elbúcsúztattam őt. Furcsa volt mert már régebben is sokszor hazakísért, sokszor bókolt, és mielőtt felmentem volna a házunk lépcsőjén 5x megölelt, elég hosszam. Eleinte azt hittem csak barátilag csinálja, így nem is éltem bele magam, pedig nekem már az elejétől kezdve nagyon tetszett a fiú. Körübelül 1 hete bevallotta, hogy nagyon tetszem neki (találkozasunk során megjegyezte,hogy gyönyörű vagyok, de nekem nem esett le, hogy ezért mondta) és elhívott randira, én igent mondtam. Élőben van témánk, de chaten nem mindig és félek, hogy nem lesz ebből tartós kapcsolat, pedig én tényleg nagyon szeretem őt és nem tudom hogy kéne ezen változtatni vagy segíteni, mert nem szeretném őt elveszíteni.úgy érzem elég ideje ismerem már egy kapcsolathoz. Kérlek segítsetek.

2015. aug. 3. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél lisztet a tojásba!! Mert ha ezt folytatod a végén lesz palacsinta!! :DDDDDDD
2015. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a csúnyádat.
2015. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy was?

Élőben van témátok de chat-en nincs, de egy településen laktok?

Akkor mégis mi a jó fenének a chaten sínylődni?

2015. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Személyesen találkoztok akkor mond el neki ezt a problémát hogy neten alig tudsz neki valamit írni. Ennyire egyszerű és nem kell bevonzani a rosszat!
2015. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ez még mindig a jobbik eset mint ha élőben nem volna téma, hanyagoljátok a netet, legyetek együtt többet
2015. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!