Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom elfelejteni, nagyon szeretem (leszbi téma. és nem vagyok kíváncsi bunkó válaszokra. Szóval légyszíves csak normálisak, többi lennt)

Figyelt kérdés
Van egy lány (osztálytársam) kb fél éve hogy bele szerettem.. de van barátja.. néha azt érzem neki se csak egy sima barát vagyok.. ahogy közeledik felém, beszél hozzám, rámnéz.. de néha meg olyanokat csinál annyira elengedi magát meg minden hogy akkor meg teljesen az ellenkezőjét érzem.. nemtudom hova tenni.. hogy most mivan.. mondjuk elég rég óta együtt van a barátjával.. de olyan más velem mint a többiekkel mondjuk lehet azért mert látja hogy én többet érzek iránta?! nemtudom mit csináljak.. annyiszor hülye helyzetbe voltam már előtte.. én tök rendes vagyok vele.. meg előtte alig tudok mit mondani annyira zavarba vagyok inkább csak mosolygok meg nézek rá. aztán mivan ha mégse érzi hogy én érzek iránta valamit és az jön le neki hogy 2szót nem merek szólni meg milyen gázvagyok.. ezt meg nem akarom hogy ezt higyje meg meguntam már hogy "várjak" nagyon szeretem:(( de nem ragadhatok le nála a végtelenségig fölöslegesen, de továbblépni meg nemtudok.. 1 mert nem tetszik senki rajta kívül, 2 akkor tudnék csak továbblépni ha ő mondaná hogy nem érez semmit.. szerintetek mit csináljak? igazából nem is akarnék tovább lépni csak olyan rossz ez az egész.. elmondani nemmerem neki.. 1 mert barátja van 2 nemtudom ő érez-e lányok iránt valamit 3 nem vagyunk olyan jóba csak nem támadom le ilyennel.. szoktunk bezsélni de nem sokat szóval ilyen témával nem nagyon állnék elő neki.. de szerintem sejti.. de engem az érdekelne hogy ő mit érez meg mivan mert lehet fölöslegesen várok meg szenvedek.. nektek volt már ilyen helyzet? mitcsináltatok? légyszi adjatok tanácsokat:(

2012. szept. 18. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni!

Ő nem lesbi!

De legalább is te tuti nem kellenél neki. Ennyi a lényeg.

Hagyd békén.


amúgy hány évesek vagytok? 15?

2012. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem tudom amugy mit gondolsz ha felteszel egy kérdést???

Választ vársz!


Ha te csak azt fogadod el, ha valaki azt írja h minden tuti lesz csak csináld ezt vagy azt akkor minek teszel fel kérdést??

"mondtam hogy nem vagyok kíváncsi negatív véleményekre"---> miért?? szerinted mindenki azt fogja mondani h igen, normális vagy és a meglátásod is jó és minden HAPPY lesz???


Kérdést tettél fel amire vagy jó vagy rossz válasz érkezik. Vagy pozitív vagy negatív!


DE! Ha te nem azt hallod amit akarsz akkor már támadsz mint egy 12 éves kis hülyegyerek.

2012. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A te gondolkodásod által, és amit vársz itt, az által felesleges volt kérdést feltenned!


Szerintem nem is érted amit kérdeztél, és azt sem amit írok, szóval lényegtelen :)

2012. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ÉS NEM ÚGY NEM VAGYOK KÍVÁNCSI NEGATÍV VÉLEMÉNYEKRE NEM KELL AZT MONDANI HOGY PERSZE ÖSSZEJÖVÜNK MEG HASONLÓK MEG LEHET NYUGODTAN MONDANI A VÉLEMÉNYT ÉN NEM ARRÓL BESZÉLEK HANEM OLYANOKRA NEM VAGYOK KÍVÁNCSI AKIK BESZÓLNAK!
2012. szept. 18. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:

te meg nagyon okos lehetsz azt is látom, 15 nél nem tűnsz többnek....agyilag tuti.

na pápá :)

2012. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

akkor áruld már el, hogy ebben mi volt a beszólás??


"Semmit nem tudsz csinálni!

Ő nem lesbi!

De legalább is te tuti nem kellenél neki. Ennyi a lényeg.

Hagyd békén.


amúgy hány évesek vagytok? 15?

"


ugyanis nem szóltam be szerintem. ha ebben neked van ilyen akkor te valamit súlyosan félreértettél!

2012. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:

1. Hány évesek vagytok?

2. Volt már viszonyod valaha lánnyal, voltál már együtt lánnyal?

3. Volt e esetleg csók vagy bármi másik lánnyal eddig?

4. Látsz egyáltalán bármi arra utaló jelet , hogy ő is leszbikus lenne, holott van barátja?? Vagy az a barátja az a társa és az nő??

2012. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát ez a hagyd békén, úgyse kellenél neki nem hangzott valami kedvesen.. na mindegy bocs hogy felháborodtam..
2012. szept. 18. 20:24
 9/12 infinitytoforever ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, mint te.

Azt hittem, hogy ő is érez valamit, mert teljesen olyan jeleket küldött, meg hozzám bújt, meg kézen fogott, de ezt mással nem csinálta. Meg bulikban hozzám simulva táncolt, megpuszilt meg stb.. Aztán összejött egy sráccal a szemem előtt :DD

Egyébként én azt csináltam, hogy elkezdtem kerülni és megpróbáltam elfelejteni, kellett hozzá úgy 3/4 év, de sikerült :) Mondjuk tök mindegy, mert a következő csajjal ugyanígy jártam :D

2012. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Velem is ez volt, a végén még azt is láttam,ahogy egy sráccal szxelt.... Nem kellemes, minnél tovàbb húzod,annál nehezebb lesz. Ha lány kell,próbálj meg olyat keresni, aki szintén lányt keres. Nehéz, de bele lehet jönni. Egyébként fiúval voltál már?

18/lány

2012. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!