Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Főként fiúk, tudnátok tanácsok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként fiúk, tudnátok tanácsokat adni? Picit hosszú.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok. Fb-n ismertem meg, pedig kb 6 km van köztünk mindössze. Azt mondta, szerelmes belém, persze csak fb-n írta. Élőben többször elpirult tőlem, mosolygott rám, és a haverjai is engem néztek, viszont nem mer odajönni hozzám beszélgetni, csak köszönő viszonyban vagyunk. Addig jutott el hogy mikor a nővére oda hívta (én a nővérével jóban vagyok) hozzánk, akkor oda jött, egész végig a nővére szemébe nézett, az enyémbe bele nézni sem mert, pedig a tesója mellett ültem és egyfolytában a szemébe néztem, aztán elpirult. De tényleg teljesen elpirult. Lenézett a földre, és elment inkább. És én is elpirultam.

Aztán még az nap este írta fb-n hogy ő nem áll készen egy kapcsolatra. Pedig fb-n annyi mindent megígért. Talizni is akart velem, aztán mégsem lett belőle semmi. Mikor legutóbb kérdeztem tőle hogy szeret-e, azt válaszolta hogy "nem".

Nagyon szeretem. Az a baj hogy nem tudom elengedni.

Próbáltam már, de nem sikerült.


Holnap lesz a szülinapja, és valószínűleg látni fogom. Vegyek neki egy tábla csokit, és köszöntsem fel?

De hogy köszöntsem fel, ha még én se nagyon merek odamenni hozzá? Barátnőmmel leszek, szóval ketten felköszönthetnénk, meg ott lesz a fiú nővére is, és talán még ő is tud segíteni.

Ti mit tanácsoltok? Vagy inkább hagyjam? Légyszi ne írjatok olyat hogy "mindketten éretlenek vagyok ehhez". Semmi sem lehetetlen:)



2015. aug. 3. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fèlènk, ami nem baj. Közeledj hozzà. Mondd meg hogy tetszel neki ès kèrdezd meg hogy te is tetszel e neki :)

Nem irtal kort, de nem is lenyeges, nyilvan pàr èv mùlva csak rohogtok majd ezen

2015. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne engedd el, ha bejöttök egymásnak. Az itt a gond, hogy mindketten félénkek vagytok, ezért nehéz lesz előrébb lépni. Szerintem szedd össze a bátorságodat és kezdeményezz Te. Fb-n persze, hogy bátrabb, a "nem" a korábbi elpirulós történet miatt lehet.


Ha odamész, akkor lehetőleg csak ketten legyetek, hiszen csak rátok tartozik, egyébként is mások előtt gátlásosabb ilyen esetben mindenki. Egy tanács még: mivel mindketten félénkek vagytok, sokat segíthet, ha sötétben vagy nem nappali fényviszonyok között beszéltek. (így egy kicsit oldódnak általában az emberek) Ha mindketten tudjátok, hogy tetszetek egymásnak, akkor nincs mitől tartani, a reakciótól semmiképp.

2015. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Köszönsd fel biztos orulni fog neki, es ha ezutan nem lép semmit a fiu akkor felejsd el. Próba szerencse:)
2015. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azon már túl vagyunk hogy tetszünk egymásnak :D

Arra lennék kíváncsi mi lenne a reakciója ha oda mennék hozzá egy tábla csokival, felköszönteném, és kapna egy puszit *-*

2015. aug. 3. 22:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hogy tudnánk azt megoldani hogy csak ketten legyünk, mert ő általában a haverjaival biciklizik én meg barátnőimmel vagyok, és csak elmegyünk egymás mellett. Szóval tényleg nemtudom hogy csináljam. De múltkor is olyan gáz volt, hogy kb 30 méterre volt tőlünk a fiú meg a haverjai, én meg egy padon ültem barátnőimmel meg a fiú nővérével, és barátnőm írta a fiúnak hogy jöjjön már oda, ő meg nem jött. Na most ha én kiáltok neki oda hogy "gyere már ide" akkor az olyan durva lenne, főleg hogy a haverjai is ott vannak. Meg amúgy sem jönne oda, én meg hogy menjek oda hozzá, hogy "gyere már el velem".?
2015. aug. 3. 22:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha ilyen körülményes, akkor mást nem tudok mondani, csak azt, hogy hívd el lehetőleg telefonon, ha nincs rá lehetőség, akkor fb-n. "Szia. Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha ma este ketten kimennénk valahová. Akkor te is és én is úgy tervezünk, hogy az az este szabad." (csak azért, hogy érezze a szándékot, hogy kettesben lennél vele)

2. voltam Remélem segítettem :)

2015. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már írtam neki hogy talizzunk, először azt mondta hogy oké, aztán lemondta...mert egyszerűen annyira fél :D

Nővére mondta hogy a fiúnak sosem volt még kapcsolata, és nem tudja hogy kezelni ezt a dolgot, pedig én lennék a legtürelmesebb, ha megpróbálná :D

De igen segítettél! Köszönöm:)

2015. aug. 3. 22:39
 8/11 Zedricht ***** válasza:

Ez a kerdes mar volt:)

De egyebkent, ha ennyire fel kezdemenyezz te. Ha te is felsz egy kicsit, gondolj ra ugy, mint egy baratnodre hatha jobban tudsz vele beszelni.

A csoki jo otlet, mivel fiu neki nem is tudnal mast adni szerintem, es a puszi is jo otlet.:)

A haverjaitol meg ugy hivd el ahogy engem szoktak: Odamesz es megmondod: Gyere egy kicsit legyszi!

Es ennyi:)

15/F

2015. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szoval akkor nem kell felnem? Igaz nem lesz semmi baj? Csak mert en mar felek :DD
2015. aug. 4. 01:16
 10/11 Zedricht ***** válasza:
Semmi baj nem lesz!:)
2015. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!