Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Péntek este szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntek este szakított a barátnőm, tanácsokat szeretnék kérni? (bocsánat a hosszú levélért? )

Figyelt kérdés
9 hónapig voltunk együtt. 24 éves vagyok, ő 18, nekem ő volt az első normális komolyabb kapcsolatom. Nem láttam semmi előjelét, hogy rossz lenne neki, mindig mosolygott, kedden még tervezte a közös jövőt, meg olyanokat mondott amiből nem is gondoltam arra hogy ilyen súlyos lenne a helyzet. Aztán pénteken este váratlanul benyögte hogy szakítani szeretne. Nagyon sokkolt, azon az estén azt se tudtam hogy fiú vagyok-e vagy lány. Aztán aludtam rá egy napot, és mikor higgadtabban tudtam gondolkodni, megkértem hogy találkozzunk és beszéljük meg normálisan. 1 órán át beszélgettünk próbálta elmondani hogy miért döntött így, azt mondta, hogy nem úgy érez már, sima barátjának tekint csak. A családomba is beilleszkedett és állítólag a családomat a sajátjának tekinti már és nem vagyok kiemelkedő személy neki, hanem ugyan olyan családtagnak tekint mint a tesómat, anyát, apát. De én ezt nem teljesen értem, mert én úgy gondolkozom hogy a legjobb barátom egyben a párom is. Kiderült, hogy nagyon sok félreértés volt köztünk, amit sikerült tegnap megbeszélni és így már picit összezavarodott mert fél hogy rossz döntést hozott. Így azt mondtam neki hogy váljanak külön az útjaink, gondolkozzon és ha tudja mit szeretne akkor tudja hol talál, de én nem fogok rá várni. Megszakadt a szívem hogy ezt mondtam neki, mert közben elsírta magát, ebből hiszem azt hogy nem hűlt ez a szerelem teljesen ki csak nem tudja mit szeretne. Tegnap még kétszer is szívemnek szólított ezt is furcsállottam. Lelkileg eléggé labilis mostanában. Azt mondta hogy elmúlt a rózsaszín köd és szeret, kötődik hozzám, de megvan zavarodva. Én szerintem minden kapcsolatban vannak ilyen hullámvölgyek, és ha akarja a két fél akkor meg tudják oldani. Én szeretném megoldani, de félek hogy ő nem, mert máshogy gondolkozik. És egyfolytában azon kattog az agyam hogy én rontottam el vmit, ha ezt meg ezt máshogy csináltam volna akkor nem szakított volna velem, holott tudom hogy ehhez két ember kell. Nektek volt már ilyen? Esetleg idő múlva újrakezdtétek?

2014. szept. 28. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érzelmileg labilis, én a helyedben figyelnék rá, ne nyomulj most, de engem is meglepne. Esetleg mond meg neki, hogy szeretnéd helyrehozni.
2014. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

TE TEGNAP FÉRFI VOLTÁL! JÓL CSELEKEDTÉL!!! Nem kezdtél el papucskodni, sírni neki, hogy cisszamenjen hozzád!


(lehet, hogy ez imponált neki, és lehet, ezért is bizonytalanodott el, hogy talán mégsem kéne)


De tényleg jól csináltál mindent!!!


23/F

2014. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#Visszamenni
2014. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sírni semmi képpen se szerettem volna neki, meg könyörögni. Nem tudtam hogy hogyan fogom végigmondani ezt neki (mert bevallom, attól féltem hogy többször el fog csuklani a hangom), de nagy nehezen sikerült normálisan elmondanom neki, higgadtan. Keresni nem fogom, de szinte le kell kötözni hogy ne tegyem. Nem reménykedek már benne hogy újra lesz vmi, de eléggé fáj, mert én kijavítanék mindent. Nekem ő egy biztos pont volt az életemben, volt egy megszokott mindennapi rutinunk és nekem ez nagyon is jó volt. Ő viszont ezt lehet úgy fogta fel hogy megunta a kapcsolatot, pedig szerintem nem így kéne néznie.
2014. szept. 28. 10:08
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez 12 egy tucat történet csak a körítés más. egyik ráun a másikra van ilyen. ezzel utólag be lett árazva a kapcsolatotok, hiába a nagy szavak a sajátjának tekintett családról....megjavítani egyébként nem lehet az ilyent csak meghoszabbítani a "haláltusát". vagy azt akarod tán hogy megjátszátok mennyire passzoltok egymáshoz továbbra is aztán majd évek múltán durvul el a helyzet mégjobban amikor már nem is lehet megbeszélni a dolgot mert a fajsúlyos hamutartók repkednek majd???
2014. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De azért ezt nem értem teljesen, hogy az is baj volt hogy túlságosan is beilleszkedett a családomba. Lehet ez megijesztette. Mert hogy az elmondása szerint már családtagnak tekint és nem úgy a barátjának.
2014. szept. 28. 10:10
 7/12 anonim ***** válasza:
18 éves, még fiatal, talán több fiút is meg szeretne ismerni, mielőtt leköti magát teljesen. Igaz, ezt leginkább a fiúk szokták így érezni, a lányok örülnek, ha férjhez mennek. De az is lehet, hogy jött egy újabb kapcsolat, csak hát azt nem fogja elmondani. Biztos ő sem gondolta, hogy a szakítás neki is ilyen nehéz lesz. Pedig az annak is nehéz, aki szakít. Valahogy tedd túl magad rajta, nem jó a felmelegített kapcsolat, ha így gondolja jónak, akkor váljatok szét. Fél év múlva te is kihevered. És majd jön olyan, aki szerelemmel tud szeretni, úgy látszik, ő nem tudott, még jó, hogy nem vitte tovább a dolgot.
2014. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs harmadik személy. Sokszor rákérdeztem de ennyire már ismerem és tudom hogy őszintén megmondaná ha lenne valaki. Mondtam neki hogy ennél rosszabb már nem lehet, nyugodtan mondja meg, de azt mondta hogy nincs senki se. Én csak ezért nem tudom túltenni magamat ezen, mert sokként ért a bejelentése, semmi előjele nem volt, tervezte a közös jövőt.
2014. szept. 29. 11:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez volt az első komolyabb kapcsolatod, tehát van még mit tanulnod. Fogd fel úgy a történteket, hogy erre most lehetőséget kaptál. Tudod, a szerelem olyan, mint egy lombikba zárt virág. Ha nem ápolod, elhervad. Ha nem fényesíted, veszít a ragyogásából. Az ember hajlamos azt hinni, hogy ha van valakije, az örökre szól. Nem! Folyamatosan tanulni kell a másik nem nyelvét és lelkivilágát ahhoz, hogy VALAMENNYIRE képben legyél.

55 éves vagyok, rengeteg felejthető kapcsolattal, és egy elrontott házassággal a hátam mögött. (A másodikat 16 éve gyűröm.) De egy percig sem állíthatom, hogy ismerem a nőket. De hidd el, ez így szép, így van jól.

2014. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Persze azt tudom hogy ápolni kell a kapcsolatot, ez egyértelmű. Tudom hogy hol hibáztam. De az az igazság hogy ez két emberen múlik, én helyre szeretném hozni a dolgokat, de a lány nem szeretné sajnos.Bár szerintem nem laposodott el a kapcsolat, mindig voltak közös programok. Most a suli miatt kicsit visszább vettük ezeket, de így is jó volt szerintem. Az volt a baj hogy nem közölte hogy mi a problémája s így persze hogy nem tudtam ezen segíteni. A végén mondta el, akkor derült ki hogy mik a félreértések és a végén lettek ezek megbeszélve és ezért bizonytalanodott el. De már nem számítok rá hogy újra együtt leszünk.
2014. szept. 29. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!