Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy egy fiú aki nagyon régóta tetszik és személyesen is ismerem de nem szoktunk beszélni meg ilyenek :/ Ő az a tipikus az a "menő" tinisrác szóval kétlem hogy bejönnék neki meg hát egyenlőre még elég lapos vagyok és ismer ő nálam sokkal szebb lányokat ( amúgy nem vagyok csúnya olyan átlagosan szép) Facebookon is megvan mondjuk ez sokat nem javít,sokszor át is jön hozzánk (tesóm haverja :/)Szóval visszatérve a kérdésre szerintetek hogy mondjam el neki vagy egyátalán elmondjam neki? Előre is köszi a válaszokat! 13/L

#fiú #mondani #és hogyan mondjam
2015. aug. 4. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2015. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16
2015. aug. 4. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el beszélgetni vele szerintem
2015. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
áá és hogyan?:c nem igazán szoktam fiúkkal beszélni :/ És szerintem nem igazán érdekelném
2015. aug. 4. 23:55
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor meg hagyd a francba.
2015. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a srác szokott köszönni neked, vagy semmibe vesz?
2015. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keress nem menő tinisrácot. Ezek a magukat menőnek tartó srácok a lehető leggázabbak. Nem kellenél neki két hétig sem.

Tartsd magad többre!

2015. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!