Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy azért mondtátok egy fiúnak, hogy legyetek csak barátok, mert az apukátok nem szerette volna, hogy pasizzatok, tehát lényegében csak úgy engedte, hogy találkozzatok, ha nem történik semmi komolyabb?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem
2015. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képen röhögtem volna az apámat, ha ilyet merészelt volna csinálni. Mégis kinek képzeli magát? Az én életem, nem az övé. Engem ne akarjon irányítgatni, basáskodni felettem.
2015. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szép hosszú kérdés. Ha már ennyi energiát fektettél, lehetne olyan, ami nem eldöntendő. Ugyanis amire igennel és nemmel lehet válaszolni, az semmi új információt hordoz az olvasók számára.
2015. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer próbált meg beleszólni az életembe,illetve így pasi terén,de akkor se sikerült..Titokba csináltam tovább,és találkoztunk..
2015. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem vok a tulajdona :D
2015. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apumat sosem érdekelték a pasi ügyeim.
2015. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem b*zd meg ezt ne csináld vele. Már bocsi de gondolkozzál már el magadnak egy kicsikét. Le szögezném neked kedves kérdező a következményeket.


1.

Barátkozni akarsz vele , de közben belűről kívánod öt/akarod. Feltételezzük hogy barátok vagytok, közben a srác többet akar tőled. De te tőle nem. Ez megy egy jó ideig később talán bele szeretsz. Vita lesz belőle hogy miért is? Mert a srác összefog zavarodni hogy te most barátkozni akarsz vele vagy pedig többet.


Lényeg döntsd már el te magad hogy mit akarsz és kit akarsz. Te élted és nem apádé vagy anyádé. Ha így hagyod magadat irányítani akkor ne akarj kapcsolatot mert nem állsz készen rá. Kérdezem én tőled a szüleid mit akarnak tőled? Te légy boldog vagy ők legyenek boldogok? Az okés hogy féltének , de azért mindenek van határa. Ha szeretitek egymást akkor senki és semmi nem szólhat bele. Ha szerelmesek vagytok úgysem lehet akadályozni a ti találkozásotokat. Érdekel az én sztorim? Nekem azt mondta a lány anya ha még egyszer meg lát vele át megy kocsival rajtam. Mi lett szerinted? Találkoztunk ugyan úgy sőt bátorkodtam a házukba menni. Volt olyan is hogy rendőrt akart rám hívni az egyik lány anya. És miért? A semmiért... nem tudtam hogy bűn ha két ember együtt van. Aztán később bele nyugodott az anya , a lány szintén manipulatív volt mint te. De itt én és ő mondtuk meg hogy mi lesz. Döntsd el ő kell neked... tedd fel magadnak a kérdést. Egyedül nehéz lesz , de ketten erősek vagytok. Ketten a világ ellen sok sikert nektek. :) Am szerintem a fiú képes lenne ki állni értettek ha annyira szeret. :)

2015. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, édesapám eddig minden férfit kedvelt, akivel összejöttem. Elég nyitott emberek a szüleim, mindig pozitívan álltak a válaszottaimhoz. Eddig két komolyabb kapcsolatom volt, őket bemutattam, de egyébként tudtak a kalandokról is, nem kellett előttük titkolóznom. Volt már 18 évvel idősebb barátom, ő volt az egyik, akit bemutattam, a másik 10 évvel volt idősebb. Egyikkel sem volt problémájuk, mindkettőt hamar megkedvelték. Azt is tudták, hogy szexelek, elmondtam nekik, mikor elvesztettem a szüzességemet, pedig az még nem kapcsolatban történt, hanem azok előtt, egy olyan fiú barátommal, akit egyébként szintén ismertek. Ebből sem csináltak gondot. Bár azóta nem is hiszek a férfi-női barátságban, így nem mondanék ilyet eleve egy pasinak, hogy legyünk barátok, mert nem igazán működne szerintem hosszútávon.
2015. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!