Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért mennek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért mennek bele "csak szex"-kapcsolatokba olyannal, akitől komolyat szeretnének? Reménykednek, hogy megváltozik majd? (biztos van rá példa, nem kevés, de az esetek többségében ez akkor sem így történik)

Figyelt kérdés
Saját magam is lány vagyok, és ezt sohasem értettem, sem a barátnőim körében, sem itt rengeteg kérdésnél. Holott szeretek én szexelni és nem azt mondom, hogy nem alakulhat ki ilyen viszony. De ha valakitől már eleve azt akarjátok, hogy szeressen és megbecsüljön, miért hagyjátok magatokat kihasználni? Sok kedvesebb barátnőm is sérült már ilyen helyzetekben, és ezért nem értem, hogy miért vár ilyenkor valaki valami romantikus klisét.

2015. márc. 23. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok eltérő véleményt hallottam már ebben a támában.


Vannak akik szerint pontosan ez történik amit írsz.


Mások szerint ezek a csajok azért csinálják, mert így legalább egy kis szeletet kapnak a "szuperpasi"-ból akivel belemennek ebbe. "Inkább egy szuperpasi alkalmanként, mint egy lúzer örökké" (Ez volt a legdominánsabb érv a témában amit csajtól hallottam).


Aztán ott van az ami szerint manapság ez a fajta kapcsolatforma elfogadott és egyre inkább ez lesz a jövő. Ezzel nemigen értek egyet.

2015. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, azért. Ha egy jóképű pasit látnak, nem képesek gondolkodni.
2015. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: még van is igazság abban, amit mondtak, legalábbis sokkal érthetőbb érv, mint amiket eddig hallottam. Csak hát szerintem ha valaki tényleg szerelmes, akkor hiába éri be apró szeletekkel a másikból, fájni fog a dolog -de hát ez személyiségfüggő. Meg mi van akkor, ha a pasi összejön valakivel, akibe beleszeret és az addigi szexpartnernek szembesülnie kell azzal, hogy nem jöttek be a számításai...
2015. márc. 23. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:

A tények:


Nő könnyed kapcsolatra szintje feletti férfit is megkaphat, és ha az kedves és figyelmes vele az együtt töltött időben, akkor a nőnek könnyen az az illúziója támadhat, hogy ő kellhet komoly kapcsolatra is ilyen (hozzá képest szintje feletti) férfinak.


Komoly kapcsolatot ugyanezzel a nővel az előzőknél alacsonyabb (versenyképességi) szintet képviselő férfiak akarnának, akik bár jobban megbecsülnék, de kevésbé vonzóak (megjelenés, fellépés, egzisztencia, stb. terén), mint az előbbi férfiak.


Kell a nőknek pár lecke ahhoz hogy rájöjjenek, hogy nem feltétlenül az a legjobb parti nekik aki az elérhető legsikeresebb férfi (mert az ilyen többet megenged magának, mivel hasonló csajoknak csak csettinteni kell, és azok neki ugranak), hanem az aki összességében jó parti és őket nagyon meg is becsüli (nem azért mert őt genetikailag rendesnek nevelte a természet, hanem azért mert vele csak akkor áll szóba ilyen szintű nő, ha érzi, hogy őt komolyan megbecsüli).


38F

2015. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert a remény az egy nagyon hülye dolog. Sokan akkor is bíznak a csodäban, ha arra semmi, vagy legalábbis nagyon kevés a reális esély.

Na meg valóban sok esetben csak így juthatnak igazán jó, szép pasihoz...

Mert kövezzetek meg ha jól esik, de bizony a laza kapcsolataim több esetben messze jobb pasikkal voltak, mint a komolyak. Es hát ilyenkor az ember länya valóban vágyik arra, hogy talán neki is juthat egy ilyen, es képes ezért leadni a büszkeségét is... :(

2015. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ömlik a médiából; Egy nő csak akkor lehet vonzó, ha szexuálisan vonzza a hímeket. A csajok beveszik ezt a maszlagot, és a testükkel akarják megfogni a pasit. S közben nem veszik észre, hogy ha olcsón adják magukat, értéktelenek a férfi szemében.
2015. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen eset, hogy lefeküdtem egy sráccal, és bennem volt, hogy akár többet is eltudnék képzelni, de igazán nem éreztem iránta semmit, szóval én csak ezért, mert tudtam, hogy nem fogok sérülni, ha lelép, akkor sem :)
2015. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!