Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nekem, meg is mondtam neki folyamatosan közeledik hozzám, de azt nem mondja, hogy szerelmes belém. Szerintetek érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
pont olyan mint én félénk én 14 éves vagyok van egy lány ő 13 éves egy iskolába járunk csak nem beszéltünk nem ismerjük egymást majd meg fogom ismerni. amúgy igen szerelmes beléd de ezt ne mond el neki mert ezzel elijeszted.
2015. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Harcold ki azt a helyzetet hogy olyannyira kelljen szerelmet vallania hogy meg is tegye

Ezt azzal éred el hogy annyira nyeregbe érezze magát hogy az leírhatatlan :) Ennyit kell elérned

Főleg ha adsz magadra annyira hogy lássa rajtad hogy ő miatta öltöztél ki kicsit igényesebben (nem kirívóan) akkor ott már max siker :)

Annó 2 éve engem így húztak csőbe :) lassacskán már 3 éve :) és sokáig tartó kapcsolat volt.. :)

2015. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!