Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy, akkor folyamatosan az vagy, vagy vannak időszakok, amikor nem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan. Sajnos. Bár van, hogy egy idő után már enyhül. Szöröncsére. :/
2014. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
folyamatosan az vagy, maximum ideiglenesen itt-ott nem veszel tudomást róla, elterleed a figyelmed meg ilyenek.
2014. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. így néz ki:


Az elején hetekig annyira szerelmes vagyok, hogy le sem feküdnék más lánnyal sem


Aztán ez enyhül és hónapokig-évekig továbbra is szerelmes vagyok, de azért nem olyan durván, mint a legelején. Legalábbis a férfiaknál kb. így van.

2014. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig :))
2014. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha szerelmes vagy, akkor szerelmes vagy. Ennyi. Azt nem nevezném szerelemnek, ami néha van, néha nincs... az inkább érdeklődés,kíváncsiság, ami el-el múlik időnként, majd visszatér.
2014. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó, ez rossz hír... Hónapok óta nem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e, bár az "érdeklődés" nem épp a megfelelő szó arra, amit érzek.
2014. dec. 19. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
A folyamatosan alatt értsem azt, hogy csak és kizárólag ő jár a fejemben? :D Ez kb fizikai képtelenség, hiszen ezer más dolgot kell intéznem. De gyakran eszembe jut és olyankor teljesen felpörgök és érzem, hogy mennyire szeretem őt. De ez az állapot nincs meg a nap 24 órájában.
2014. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem napi ingadozásra gondoltam, inkább nálam ez olyan havi dolog. Vannak napok, amikor folyamatosan ő jár a fejemben, és semmire nem tudok normálisan koncentrálni, és vannak napok, mikor néhányszor eszembe jut (természetesen pozitív kontextusban) de ennyi, teljesen lekötnek a napi dolgaim és nem foglalkozom vele folyamatosan.
2014. dec. 19. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!