Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek a nők? . Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők? . Van az, hogy a nők folyamatosan egyértelmű jeleket adnak, hogy bejövök nekik, aztán megnézem a közösségi oldalon, ahol párja van, és nagyon szerelmes!

Figyelt kérdés
...közben meg nyomul rám!Én már parázom ettől,mert nem tudom ki szabad és ki nem,nem akarok koppanni...
2014. dec. 14. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztalom XD Nem merek már lányokat megszólítani, mert mikor már randira hívom, csak akkor szól, hogy pasija van. Sőt, a barátja szól, hogy nem kéne... :D
2014. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Azzal nem kell foglalkozni, h mi van kiírva(csak színjáték), ha rá akar bukni akkor hagyni kell neki, h rábukhasson.
2014. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elsőnek üzenem!Na ezt mondom,nem merem randira hívni,mert bár adja a jelet,mintha szabad a pálya,közben meg azt mondaná,hogy bocsi párom van...hát an.ád!!
2014. dec. 14. 18:50
 4/8 A kérdező kommentje:

másodiknak üzenem!


Hogy ok,de ezek rá sem buknának,csak teszik az agyukat!

2014. dec. 14. 18:51
 5/8 anonim válasza:
Menj oda azt told ki a szemét a káróddal,akkor majd nem fog nézni
2014. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én soha nem voltam ilyen, de egyénbként nőként gondolkodva, ez azért van, mert nekik ez imponál, hogy oda vannak értük, és ezzel növelik az önbizalmukat. játszanak veletek mint egy macska az egérrel, de ez egyébként szerintem sem fair. nem birom az ilyen nőket, mert ők azt hiszik, hogy minden férfi köcsög, és élvezik hogy az erősebb nem felett uralkodhatnak a kacérkodásukkal. ők azt hiszik, hogy a férfiaknak nincsenek érzéseik. (csak mert volt valaki korábban aki köcsögül megb.ta őket, madj eldobta őket mint a rongyot. és onnantól fogva hadjáratnak érzik az összes férfi nő kapcsolatot,amiben minden férfin bosszulják meg egykori csalódásukat. én igy látom. de ez csak azokra vonatkozik, akik ilyenek, ettől függetlenül vannak normális nők is. lehet rossz körökben keresgélsz. hány éves vagy?
2014. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

30-on felett vagyok!

De az egészben az a vicc,hogy nem is adok rá okot arra,hogy egyáltalán idézőjelben vetkőzzenek nekem,a viselkedésükkel... persze én meg örülök,hogy na....végre valaki,talán lesz valami???...a fenét,azt olvasom az oldalán,hogy a pasim eljegyzett és boldog vagyok,közben meg nyomul rám.... rosszul vagyok az ilyen nőktől!!!...és őszintén bevallom még szexre se kéne az ilyen!

2014. dec. 14. 21:21
 8/8 A kérdező kommentje:
ja még annyit,hogy nem csak ez a nő volt ilyen.... általában kifogom ezeket..
2014. dec. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!