Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem, elkéstem, én gondoltam többnek? L/18

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam akivel egész sokat beszélgettünk Facebookon, néha élőben. Mindketten kegyetlenül introvertáltak vagyunk. Nem voltak nagy dolgok, elröhögtünk, néha voltak ilyen megnyílós pillanatok de semmi. Az idő nagy részében csak fürkésztük egymást a facebookra szorítkoztunk és kb Ennyi. Flörtölésben stb tök analfabéta vagyok, párszor mondta h különleges vagyok meg ilyenek ha hisztiztem h nem ír és nyugodjak meg. Sokat vártam rá de végül nem lett semmi, közben összejöttem mással a kapcsolatunk leamortizálódott szinte teljesen, talán tetszettem neki, nem értem. Most nem tudom mihez kezdjek, hiányzik a lénye, a poénok a weird beszélgetés-kezdemények meg minden ami ő volt és amit jelentett. Nem tudom mi történt vele. Amikor rákérdeztem már csak annyit mondott h rájött h mások vagyunk, csalódott eleget és nem akar többet, amihez én nem tudom hogy jövök csak egyszerűen csodás ember és marcangol a hiánya, nem modell, nem különösebben szép, igazából egy 9gages kretén prototípusa lehetne de nem is ez volt a fontos, csak az a kis különleges mindene. Tényleg csoda, de úgy érzem elvesztettem és nem tudom mit kezdhetnék magammal meg ezzel az egésszel
2015. aug. 7. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
de butus vagy csodálkozol hogy ilyen veled amikor szeretett téged te meg összejöttél mással szerinted mit érezhetett?
2015. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy szereted. Mert ez az.
2015. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az 1. mondja. Szeretett, de összejöttél mással. Hidd el, ő is ugyanúgy -ha nem jobban- marcangolja magát a hiányod miatt.
2015. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is 9gag-ezek meg 9chat-ezek szóval kretén vagyok?:D 17f
2015. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Teljesen ugyanaz nálam a helyzet, mint veletek. Csak én a másik személlyel tudnék azonosulni, mivel én szerettem a lányt, nagyon is, de ő összejött mással és akkor valami összetört bennem :S Onnantól fogva távolabb helyeztem magam tőle és nem beszéltem vele akkora lelkesedéssel, mint előtte :/ Szerintem ő is többet érezhetett, mint barátság, talán szeretett is.. Sokan így gondolták, voltak emberek, akik azt hitték, hogy egy pár vagyunk.. Ilyenkor persze nevetve letagadtuk, de éreztem, hogy feszült lett utána a levegő.. Szerintem lépni kellett volna, ameddig nem romlott meg a helyzet :/ Nyilvánvaló, hogy ő szeretett téged, talán reménykedett is, de minden reményt kiírtottál belőle, amikor összejöttél mással :S Az lenne a legjobb, ha bevallanád neki, mit érzel :)
2015. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt tökre olyan mint ami velem történt és még korban is passzoltok... esetünkben én voltam a 9gages kretén...

ha szakítana a pasijával és úgy keresne meg akkor adnék neki egy esélyt. de amíg döngetik addig biztos hogy rá se nézek... lassan már 2 éve ennek de még mindig szeretem.. az eset óta a kedvenc zeneszámom ez:

https://www.youtube.com/watch?v=9THbB4Ot68k

ha elragadnak az érzelmek csak meghallgatom és eszembe jut hogy miért is történt minden :)

21/F

2015. aug. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A 9gages képeken lévő arcokra gondoltam, nem azokra akik nézik, én is imádom 😊 higyjétek el én már rohadt régóta gondolkoztam azon, hogy el kéne mondani vagy valami, de régebben attól féltem h lenullázná a kapcsolatunk ha nemet mondana vagy csak szimplán halál ciki lenne utána még talizni is, most pedig attól félek h még annyikát se beszélnénk mint amennyit ki tudok préselni belőle, meg egy csomószor írt olyanokat is amiből egyáltalán nem az jött le h valaha bármilyen szinten is érdekeltem volna és ha már nem beszélnénk semmi kontakt nem maradna mert most megyünk egyetemre elég messze egymástól ...
2015. aug. 8. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:
te életed, te döntesz. de sztem próbálj beszélni vele.
2015. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!