Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy szinte elérhetetlen lányba mi tegyek?

Figyelt kérdés

Egy Holly Earl nevű, nem túl ismert színésznőről van szó. Nemrég láttam egy gifet róla, és egyből belezúgtam az arcába, a mosolyába és úgy az egész lényébe. Az egész lányból csak úgy sugárzik a pozitívság, a magabiztosság és az optimizmus, egyszerűen hihetetlenül gyönyörű, szerintem a világ leggyönyörűbb nője. Már minden létező képet, videót letöltöttem, amin rajta van, beállítottam mindenhol háttérképnek, szóval egy kicsit a megszállottja lettem. Már több mint fél éve, hogy megláttam, de ez az érzés még mindig nem múlt el, ugyanúgy keresgélek minden utolsó információmorzsát, amit csak találok róla. Folyton csak ő jár a fejemben, ha csak más lányra gondolok, bűntudatom lesz, hogy egy másodpercig is mertem más lányra gondolni, és minden addig tetsző nőt sokkal csúnyábbnak látok. Az ő arcát nézegetem, ha úton vagyok, ha unatkozom, és lefekvés előtt, hogy vele álmodjak. Ha nincs a telefonom a közelben, mindig azon pörgök, hogy milyen jó lenne viszontlátni az arcát. 3 évvel idősebb mint én(mondjuk 3 évvel fiatalabbnak néz ki), de nem érdekel a korkülönbség, mindenáron meg akarom szerezni, megsimogatni a lágy, barna haját, mélyen belenézni a gyönyörű kék szemébe és megcsókolni a halványrózsaszín, telt, csodálatos ajkait, miközben az orrom az ő fitos kis orrához ér, és ki akarom mondani, hogy "igen, ő a barátnőm".

Segítsetek mit tegyek? Van értelme kutakodni bármilyen személyes elérhetőségért, esetleg lakcímért, beszélgetést kezdeményezni, estleg megpróbálni megszervezni egy randit? Megéri kiutazni Londonba csak ezért? Van-e bármilyen esélyem, hogy komoly kapcsolat legyen belőle? Szerintem legyen bármilyen híres is, akkor is csak egy átlagos, hétköznapi ember, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rá, mint bárki másra. Vagy szerintetek felejtsem el, nem éri meg az erőfeszítést?



2015. aug. 8. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri az erőfeszítést, hajrá!
2015. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kistucat számra vannak ilyen lányok az egyetemeken
2015. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Keress rá Holly Earlre, és gondold át a kijelentésedet
2015. aug. 8. 00:23
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Elob dugom meg Budapest minden lányát mindhogy esélyed legyen nála de hajra
2015. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hat ez nagyon edes toled. De ez rajongas. En js igy voltam anno, hogy teljesen odavoltam egy eneksert. Minden posztert megvettem, a letezo osszes videojat, cikket megneztem es nem erdekelt h mas nyelven irodott. Tele tapetaztam a szobam falat es meg sorolhatnam h milyen orult dgokat muveltem.

Ez csak fanatikus cselekedetek. Maradj a foldon, eld tovabb az eleted!!! Tudom nehez lesz, de hidd el nekem idővel menni fog.

2015. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz, volt már ilyen, de az feleilyen erős se volt. Vele nem ezt éreztem, hanem inkább csodáltam a munkásságát, és ez egy idő után vonzóvá tette számomra, de ez nem olyan. Hollyról azt se tudtam kicsoda, micsoda, csak egy gyönyörű lányt láttam, akinek a mosolya és a kisugárzása egyből megragadott. Azt, hogy színésznő, azután tudtam meg, hogy megszállot módjára elkezdtem keresgélni a neve után(ami szerintem szintén hihetetlenül szép). Voltam már szerelmes, és rajongtam már másért is, de ez olyan érzés, mint az első, gyerekkori szerelmemnél, csak kétszer olyan rossz, hogy nem lehetek vele. Ez nem rajongás, egészen biztos vagyok benne. Persze lehet, hogy valakinek az arcáról, és a kisugárzásáról nem lehet beleszeretni a személyiségébe, de én valamiért ugyanazt érzem, mint amikor valakinek a személyiségébe szerettem bele.
2015. aug. 8. 09:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Rákerestem, szép fiatal nő, de egyetértek a kettessel.

Én is éltem már át ilyet, elég kellemetlen volt, de mindig elmúlt.


"Folyton csak ő jár a fejemben, ha csak más lányra gondolok, bűntudatom lesz, hogy egy másodpercig is mertem más lányra gondolni"


Ezzel a magad ellensége vagy. Vagy tényleg kerekedj fel, és keresd meg őt, vagy szabadulj meg tőle, és felejtsd el. Én az utóbbit javaslom, és ez hamar sikerülhet is, ha odafigyelsz a körülötted levő lányok szépségére.


42F

2015. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg ritka jó csaj, de ennyi.

Ne ess túlzásokba :)

2015. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj te is szinesznek. Hatha ugyan abba a filmbe kerulsz amibe o is.
2015. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Randiztam jobbal. De amúgy van ilyen, majd elmúlik.
2016. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!