Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 11 éves srác voltam amikor...

11 éves srác voltam amikor beleszerettem egy számomra elérhetetlen lányba. Már 15 éves vagyok és az mondják, hogy a fiatal szerelem nem tart sokáig. De ez 4 éve tart és teljesen kikészít. Mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés
előre is köszi....

2014. ápr. 26. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ennyi éves korom környékén egy lány, aki nagyon tetszett. De már nem emlékszem, mennyi ideig. Én is fantáziáltam róla, hogy összeházasodunk, meg ilyesmi.
2014. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán közöld a lánnyal hogy mi a helyzet.... :)
2014. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kb ennyi idősen velem is ez történt (csak én lány vagyok) és 5 évig tartott

aztán túl tettem magam rajta és utólag már tudom, hogy nem is voltam igazán szerelmes, inkább csak az akartam lenni és a fiút csak kedveltem

2014. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De... akkora egy pojáca vagyok.. nem szánalmas vagyok nem tudom ,hogy valljak szerelmet és nem tudom, hogy ez a szerelem kicsit is múlna egyre inkább szerelmes vagyok belé...
2014. ápr. 26. 19:21
 5/5 anonim válasza:

Bár már régi kérdés...

Én is 11 évesen beleszerettem egy fiúba. Ő volt a legjobb barátom. Aztán eljutottam arra a szintre,hogy egyszerűen annyira fáj és kikészít érzelmileg ez a helyzet,hogy teljesen ignoráltam Őt (se köszönés,se beszélgetés). Áltsuli után 3 évig nem láttam és azt hittem elfelejtettem. Tévedtem...Gimi utolsó évét végig bőgtem,aztán direkt 200 km-rel arrébb mentem egyetemre,mert reménykedtem,hogy az idő és a távolság majd segít...De nem...

20 éves vagyok...és az érzéseim azóta sem múlnak,sőt egyre rosszabb :(( És a tudat,hogy Számára ez nem fontos...:(( Most lett egy barátom,akinek fontos vagyok, de szakítani fogok vele,mert nem érzek iránta semmit.

Még mindig a nagy gyerekkori Szerelmemre gondolok. És ahogy ezt írom,potyognak a könnyeim,annyira hiányzik.

Én azt javaslom beszélj vele! Mondd el mit érzel! Mert ennél a bizonytalanságnál semmi sem rosszabb...:/ (bocsi a hosszú monológomért...)

2014. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!