Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek kellett volna szólnia?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis Petra21 kérdése:

Kinek kellett volna szólnia?

Figyelt kérdés
Az imént érkeztem meg a nyaralásból, ahol nyaraltam(strandon) egy nagyon helyes fiúval találkoztam és folyton nézett gondolom tetszettem neki így én is néztem de tényleg helyes fiú volt, de viszont nem magyar. Szerintetek kinek kellett volna szólnia a másiknak ha együtt akartunk volna lenni? Neki vagy nekem? A fiúnak vagy a lánynak?
2015. aug. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt szoktam mondani, hogy nem ciki, ha a lány kezdeményez. Viszont itt azt mondom, hogy egyértelműen a fiúnak.
2015. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a fiúnak...de örülj, hogy nem tette, egy távkapcsolat fenntartása nagyon nehéz.
2015. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jajjjj nagyon köszönöm a segítséget, a válaszokat, aranyosak vagytok!!!!
2015. aug. 9. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!