Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem kellett volna felhívnia a...

Nem kellett volna felhívnia a tanító néninek? Vagy legkésőbb ott helyben szólnia?

Figyelt kérdés

Ma mentem a kislányomért 3-ra az iskolába - a "sötétből" kaptam ki, mert valamilyen előadás volt -, és azzal fogadott a gyerek, ahogy mentünk a terem felé, hogy elesett, beütötte a száját. Ahogy világosabbra értünk, láttam, hogy kissé fel van dagadva, belül viszont tiszta véraláfutás, rögtön néztem a fogait, majd éreztem, hogy az első két maradandó foga mozog is!

Kérdeztem tőle, hogy hogy történt, ő meg mondta, hogy ebéd (ma délig volt órájuk) után kimentek az udvarra, ott a betonszélben megbotlott, akkor ütötte be. Sírt, vérzett a azája, odament a tanár nénihez, de ő nem nézte meg sem a száját, sem a fogát, csak beküldte, hogy öblítse ki a száját.

Voltunk fogászaton, az orvos is megerősítette, hogy ez a két fog bizony mozog, és a szája is zúzódott. Pépeset vagy nagyon apróra vágott dolgokat ehet, nem haraphat 3-4 hétig.


Tehát: nem kellett volna felhívnia/szólnia?


2012. márc. 28. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan jártunk az oviba...

De igen,kellett volna szólni,azonnal telefonálni,értesíteni téged.

2012. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,és kérd meg hogy legközelebb,ami ne legyen de tessék már szólni neked.mert erre te igényt tartasz.valószínúleg a tanár nem látta olyan nagy problémának.
2012. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valószínű a tanár nem látta, a gyerek meg nem szólt, hogy nem csak sima esés volt. Előfordul.
2012. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
de, kellett volna. ha szólnál a főnökének jó nagy lecseszést is kapna, úgyhogy mindenképp kérj fogadóórát és beszélj a tanítóval, hogy máskor lássa el jobban a gyerekeket, ha baleset történik és értesítsen téged is.
2012. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sírva ment oda a tanár nénihez, és konkrétan akkor folyott a vér a szájából, látta, ezért is küldte be.


Persze, hogy előfordul, ezzel nincs is baj (vagyis van, de erről nem tehet senki), nekem az eljárás furcsa, meg sem nézi, hogy mi van vele és nem hív föl, sőt akkor sem említi, amikor megyek érte?


Elgondolkodtatott, hogy mi kellene ahhoz, hogy jelezzék?

2012. márc. 28. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy te sem tudnál mást csinálni, mint hogy kimosod a száját. Szólj neki, hogy legközelebb azért szólhatna. Egyébként nem vagy egyedül ezzl, nekem a karom tört el suliban 12 éves korombam, és még csak haza se küldtek...
2012. márc. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Abban az iskolában, ahová a gyerek jár, szintén nem szokás szólni.

Ott, ahol dolgozom, attól függően, hogy mi érte a gyereket, vagy a kórházba visszük, vagy a szülőt hívjuk előbb, de olyan nincs, hogy a szülőt ne értesítenénk.

2012. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!