Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett egy fiú a strandon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy fiú a strandon, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most vagyunk nyaralni a Balatonon,és a strandon volt számomra egy eléggé szimpatikus fiú.Viszont ma hazamegyünk,és többször nem látom.Volt egy testvére is,szerintem ikertestvérek lehettek..3x láttam őket a strandon,amikor lent voltunk,akkor délután ők Is lent voltak..viszont nem tudom ki ő,hogy hívják..kb.semmit nem tudok róla..mit tegyek?Felejtsem el?Gondolom az lenne a legegyszerűbb,mert elég kevés az esélye,hogy még egyszer látom valaha is az életemben.. :/

2015. aug. 9. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy elfelejted vagy megkeresed és megismered még mielőtt hazamentek.
2015. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már nem megyünk a strandra,kb. fél óra és indulunk haza :(
2015. aug. 9. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
fuss a strandra
2015. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt már olyan, hogy megtetszett egy srác és mikor egyedül maradtam, meg ő meg két csajjal, direkt szemeztem vele, meg minden és mielőtt elmentünk volna beszélni akartam vele, de nem tudott magyarul
2015. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!