Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért múlik el a varázs és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlik el a varázs és miért nem tudom visszahozni? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves koromban eljött az első szerelem, rózsaszín köd és minden, másfél évig tartott míg végül nem egyszer félre kacsingatott, egyszer rákérdeztem miért teszi ezt vita lett belőle ami addig fajult hogy megvert. Vége lett... ettől és még családi és egyéb életbeli okok miatt depresszióba estem és ezek ellenére kapcsolatból kapcsolatba mentem, összetörtem midig, megcsaltak, hazudtak, erőszakosak voltak stb stb... és rosszabb lett. De 2 évnyi szenvedés utál elég lett úgy voltam vele hogy nem hagyom magam és kijövök gyógyszerek nélkül is a depresszióból... sikerült és és az életem a helyére állt mikor 19 lettem. De a kapcsolatból kapcsolatba menekülés folytatódott mert kerestem az igazi szerelmet, de már nem törtek össze erős voltam és aki menni akart hagytam, max 1-2 napig volt rossz innét tudtam hogy nem voltam szerelmes egyikbe sem. Féltem sosem fogok szeretni igazán, és elcsesztem ezzel hogy mindig volt valakim. Most februártól volt egy 4 hónapos kapcsolatom azt hittem ez más lesz mert régóta akartuk egymást, itt meg volt a tűz de nagyon bunkó volt velem az elején és elmúlt ez bennem, és mire kedves lett velem én már nem tudtam őt szeretni. Szakítottunk. Valami megtört bennem és hiába jött bármilyen kedves fiú nem akartam semmit tőlük, mindenkit elutasítottam, nem akartam újra azt hajtogatni "hogy ő más lesz hogy ő jó lesz". De nem rég 2 hete jött egy fiú aki ténylegesen mindenben más volt, olyat éreztem mint még soha, 1 hét alatt úgy beleszerettem hogy szinte érzem hoyg szerelmes vagyok, egyre erősödött, de lett egy komoly vitánk abból hogy mindig megbeszéltünk valamit összekészültem elindultam és közben mondta le, nem az ő hibája, családi ok nem is haverok. De ezért kibuktam mert nem egyszer történt meg. Lehet csak 2 hete vagyunk együtt de túlságosan vele akartam lenni. A vita miatt úgy érzem megállt bennem ez az egyre jobban szeretem dolog, mintha el is veszett volna a varázs már is, de őt szeretni akarom, ő az aki tökéletes nekem. De félek nem erősödni fog ez bennem hanem elgyengülni mert hiába van közel hozzám alig ér rám, munka és család miatt. Nemsokára pedig elmegy messzire tanulni és heti 1 szer láthatom. Másról már lemondanék de róla képtelen vagyok és ő is rólam. Mit tegyek, lehet hogy ez már csak gyengülni tud? Vagy csak azért érzem magam ennyire feszültnek mert ez a vita 1 napja zárult le és majd visszajön minden jó érzés? 2 hét... ennyi idő alatt nem állhat meg az érzés ha valakibe kezdünk szerelmesek lenni. Mit tegyek?

2015. aug. 9. 14:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és eléggé sokan átvertek mert én hülye hagytam, ezért nagyon nehezen bízok, és ha nem keres jön az a tipikus női hülyeségem hogy meg fog csalni. Hiába mondja nekem hoyg én vagyok a legjobb neki és senki nem érdekli, bennem folyton ott van az hogy tuti talál jobbat nálam és ott fog hagyni. 20/L
2015. aug. 9. 14:25
 2/5 anonim ***** válasza:
csak éld meg a pillanatot, ne aggód túl a dolgokat!
2015. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj hogy nagyon paranojás vagy biz a párodba egy kicsit jobban. Anak hogy sikerült kimásznod a depiből annak örülj nekem sose fog menni :/

Na a lényeg hogy biz egy picit jobban benne mert ha nagyon azt mondogatod hogy megcsal, megcsal, megcsal akkor a végén el is hiszed és ezért múlhat a "szerelem" érzése remélem érted

2015. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben megpróbálok nem rá parázni, mert ez igaz hogy mindent el ront. Köszönöm.

Második válaszolónak pedig annyit üzenek, hogy minden magadban dől el, gondolkodj el rajta hogy megéri e magadat pusztítani belülről mikor építheted is? A rosszból nehéz kimászni eleinte erőltetni kell de a végén jó lesz. Nem a rosszat csak a jót kell nézni, és el sem fogod hinni de minél jobban figyeled a jót annál több jó lesz és minél kevésbé a rosszat annál kevesebb rossz lesz :)

2015. aug. 9. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Bízz benne! Csak azért van ez, mert nemrég zárult le ez, ahogyan írtad is. Megkérhetnéd, hogy néha napján a családi programját mondja le, mert te is megtennéd érte. És próbáljatok meg erről a lemondásos dologról beszélni. 19/f
2015. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!