Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ábránduljak ki egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ábránduljak ki egy olyan lányból akit esélytelen, hogy megszerezzek?

Figyelt kérdés
Egy amerikai gyereksztárról van szó.Csak rá tudok gondolni.

2015. aug. 10. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Várni kell :) Ne küzdj egy idő után megunod.
2015. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy érzem,hogy el akarok utazni hozzá ismerkedni,de nem lehet.Meg az is lehet,hogy az egyik filmbeli karakterébe vagyok szerelmes.(Ami szerintem még rosszabb.)
2015. aug. 10. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :DD azt hittem valós személy mert akkor lett volna egy tuti ötletem hogy hogyan lehet elfelejteni
2015. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress benne valami hibát.

Gondolom valaki a Disney csatornán.

Legyen pénzed, onnantól kezdve nincs lehetetlen.

2015. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utánna hogy milyen valójába, nagyon sok sztárnak sokkal roszabb az igazi személyisége mint akit megjátszik. És keress olyan lányt aki a kozeledbe van, aki igazi, akit meg tudsz szeretni és aki viszont szeret. Csak nézz körül a sztárvilágba, nagyon kevés az a sztár akik több mint 5 évet együtt vannak a párjukkal. Ha kell neked egy pár éjszakás/hónapos kaland és aztán akarod látni ahogy más pasival végigcsinálja ugyanazt akkor küzdj érte h juss el Amerikába és szerezd meg, bár szerintem lehet jobb elfoglaltságod is. Ne nézd többet a műsórt amiben játszik és ismerkedj :)
2015. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as éppen ez az,hogy nem tudom ,hogy igazából milyen,mert külsőleg bejön,de belsőleg,csak a színészi karakterjébe vagyok egyelőre szerelmes,mert nem tudom,hogy a valóságba milyen belsőleg.És ha igazából is bejön akkor 3-as mi lenne az ötleted? :) (És igen a Disney csatornáról.)Utolsó az lehetetlen,hogy ne nézzem azt a műsort :D.
2015. aug. 12. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!