Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van valaki, akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van valaki, akit nagyon szeretek, de reménytelen ügy, akkor hogyan ábránduljak ki belőle?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 éve szeretem ezt a férfit, de nem olyan szinten, hogy "jajj, de tetszik, de jóképű", hanem tényleg borzasztóan beleszerettem, mindenféle ökörségre képes voltam már miatta és soha nem tudok másra gondolni negyed óráig sem, néha már azt érzem, megőrültem. Ő erről nem tud, de nem is akarom, hogy rájöjjön, mert csak kellemetlen lenne mindkettőnknek, tudom, hogy ő nem szeret, neki másfajta lányok tetszenek.


Az érdekelne, hogy van-e valami jó módszer arra, hogy "kiszeressek" belőle. Már próbáltam másokkal ismerkedni, de nem bírom még azt sem, ha valaki más hozzámér, azonnal ő jut eszembe és rosszul érzem magam miatta. Az idő sem igazán akar megoldást nyújtani.


Voltatok már hasonló helyzetben? Mi segített?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. dec. 11. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretek valakit, de majd idővel elmúlik ez nálad, és nálam is. Ez az élet rendje, nem kiábrándulni kell.. hanem elfogadni, hogy nem ő neked az igazi és továbblépni,
2014. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 évig voltam halálosan szerelmes egy lányba. Nekem úgy sikerült " elfelejtenem" , hogy direkt nem kerestem. Nem találkoztunk 1 fél évig, még most se keresem, de nem érzek semmit.
2014. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utólag rá fogsz jönni, hogy a szerelem érzésébe voltál te is szerelmes. Lehet, ha összejönnétek nem is működne. Előző voltam.
2014. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MINTHA én írtam volna esküszöm, nekem is segítségre lenne szükségem :((
2014. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én már elfogadtam, hogy Ő nem szeret, ezzel a tudattal élek évek óta, de én továbbra is szeretem, aggódom érte, együttérzek vele, stb. És nem a szerelem érzésébe vagyok szerelmes, ebben biztos vagyok. Próbáltam ezt is bebeszélni magamnak, de nem, nekem sajnos tényleg ő a "férfi ideálom", nagyon szeretem még a hibáival együtt is (bőven vannak).


Ott van a hiba a gépben, hogy ő nem viszonozza.

Szóval kellene valami megoldás mielőtt végképp bedilizek (már fogy az időm...).


Azért köszönöm az eddigi válaszokat!

2014. dec. 11. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem egy lány iránt.Ha találkozunk nagyon ritkán,megpróbálok rajta átnézni.Nehezen,de neked is menni fog.Hidd el,találni fogsz majd olyan férfit,aki szeretni fog,és te is őt. :)

Fel a fejjel!

2014. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is próbálok rajta átnézni, néha már szinte a bunkóság határait súrolom, úgy érzem. Egy időre elég sikeresen elmartam magam mellől, még a szimpátia is megszűnt köztünk, de egy ideje megint javult a viszonyunk. Ma viszont sikerült megint hülyét csinálnom magamból előtte, és rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább.


Köszi és kitartás Neked is! :)

2014. dec. 11. 23:04
 8/8 anonim válasza:
Én alapvetően nagyon kedves vagyok és talán pont ezért szeret nagyon sok lány (sajnos csak legjobb barátjukkent) viszont tudom nem akarod de megkell próbálnod bunkozni vele. Erre ő is bunkó lesz veled erre te besertodsz és szinte utalni fogod
2018. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!