Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ábrándúljak ki belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ábrándúljak ki belőle? (Lent)

Figyelt kérdés
Néhány napja még ölni is tudtam volna azért a lányért,most pedig nagyon bizonytalan lettem.Nem vallottam be neki az érzéseimet mert féltem a kudarctól.Régebben mindig találtam egy közös témát ,mostmár pedig hozzászólni se merek.Nem tudok más lányra nézni mivel először vele hasonlítok össze minden lányt aki közeledne felém.Tudom,hogy ki kell ábrándúljak belőle,csak nem tudom hogyan...

2014. dec. 20. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne nézz rá, ne keresd a társaságát, kerűld el messziről, foglalkozz más csajokkal. Kell egy kis idő, de sikerűlni fog.
2014. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagy miért akarsz kiábrándítani?


Miért nem mész bele a kapcsolatba? Aztán majd ő kiábrándít (vagy nem)

2014. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert fél a kudarctól. Glondolom a kérdező érzi mennyi esélye van a csajnál, ha nincs sok akkor jobb kiábrándulás minta totális pofára esés.
2014. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-ik válaszoló az a helyzet,hogy félek...Nagyon félek a reakciójától...Mivel már volt 2 sikertelen,,akcióm" a 3-iktól nagyon félek...1 válaszoló az a helyzet,hogy nem nagyon tudom "nem kerseni a társaságát mivel osztálytársam és előttem ül.Köszöm a válaszokat :)
2014. dec. 20. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen. Ismerkedni nem a legjobb úgy hogy addig húzod a dolgot amíg már pattanásig feszül a helyzet. Nade nem kell lerohanni, és szerelmi vallomásokkal elhalmozni, csak keress alkalmat hogy beszélgess vele és akkor sok minden kiderülhet.


De ha jól értem a kudarcot nem tudod feldolgozni.

Azt is meg kell tanulni. És akkor már nem is lesz annyira para az egész

2014. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, csak az én esetemben pont mögöttem ül. :(
2014. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!