Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret vagy csak baratilag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak baratilag tekint ram?

Figyelt kérdés

Bocsanat,ez nagyon hosszu lessz,de nagyon olyan helyzetben vagyok,hogy "most akkor mivan???". Tavaj egy taborban megismertem egy fiut,akit akkor meg nem szerettem.A taborban nem igazan beszelgettunk,de tabor utan facebookon rengeteget (szinte naponta).Egyszer lekerte a mobilszamomat is es elhivott magahoz egy napra,csak ugy szorakozni (sajnos nem tudtam elmenni :( ).Es egyszer mar nemtudom mirol beszelgettunk,de azt kerdezte,hogy "Lecserelnel engem?!",es mikor latta,hogy szomoru vagyok,megkerdezte hogy miert s ha en azt feleltem hogy mindegy,akkor o mindig azt mondta,hogy neki egyaltalan nem mindegy.Es mikor tetszett valaki mas fiu nekem,azt kerdezte hogy miert tetszik nekem az a fiu,meg ilyenek.Viszont,iden elkeztunk egyre ritkabban beszelni (honaponkent kb. egyszer).Volt ugyis,hogy tobbszor is irtam neki,de nem valaszolt.Aztan jott megint a tabor,es o is ott volt.Mikor meglatott rammosolygott es csak integetett.Mikor meg csapatjatekok voltak akkor hivott,hogy legyek vele egy csapatban,mikor meg csak kettessevel voltak a csapatjatekok,akkor odajott hozzam,es mondta,hogy mi ketten leszunk.Mikor meg fociztunk,es a kapu melle rugtam a labdat,akkor sem mondta,hogy milyen bena vagyok,meg ilyenek,hanem kacsintott nekem es mondta,hogy ne aggodjak,jo voltam.Volt,hogy egyedul ultem es zenet hallgattam,akkor odajott mellem,es elkezte magyarazni hogy milyen volt a Tankcsapda koncert,amelyen volt (mindkettem rockerek vagyunk).Eves kozben,meg annak ellenere hogy kulon asztalnal ultunk,tobbszoris szemztunk egymassal.Mikor vege lett a tabornak akkor szinten csak ram mosolygott es integetett,de most mondott egy halk sziat.Tabor utan jottem ra,hogy mi mar nem fogunk talakozni,mert jovore tul nagy lessz ehez a taborhoz,s megirtam neki s azt felelte hogy "ne aggodj,megoldom,jovore is jovok taborba ;)".Ez utan egy hetig nem beszeltunk es en rajottem arra,hogy nagyon hianyzik es,hogy...megszerettem.Egy het gondolkozas utan megirtam neki hogy mit erzek iranata (kozben tudtam,hogy van baratnoje,aki meg a taborban is ott volt).Csak annyit mondott,hogy mar van baratnoje...Azote se beszeltunk egymassal (kb. 3 hete)


Koszonom szepen elore is a valaszokat


2015. aug. 12. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de túl sokáig vártál. Annyi esélyed van már csak, hogy barátok lesztek és ha ESETLEG szakítanak (ebben a részben segítségképp hívhatsz szabotőrt vagy kizárólag PROFI bérgyilkost) és hálás lesz amiért megvígasztaltad szakítás után. Ha ez beválik akkor az TUTI ;) Remélem segítettem :)
2015. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es most irajak neki (a napokban),csak ugy megkerdezni,hogy hogyvan,vagy inkabb hagyjam?
2015. aug. 12. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj neki egy kis időt feldolgozni, átgondolni a történteket.:)
2015. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is hagyd egy kicsit, aztán kb. egy hét múlva írj neki...
2015. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonymous0123 válasza:
Felejtsd el.:D Nekem is volt pár ilyen esetem de nemtud érdekelni már.2-3 nap mulva megyek Magyarországra ahoz a fiuhoz akivel egész fél évet dumáltam neten de már úgy megutáltuk egymást.Neki lett csaja nekem meg pasim.Egyik táborból is van egy fiu aki bejött nekem meg énis neki de nem fogok olyanokkal járni akik messze laknak tőlem.Távkapcsolat nemjó dolog el kell fogadni.
2015. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!